TikTok Para Çekme İşleme Konulamadı Hatası

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde TikTok para çekme işleme konulamadı hatasıyla alakalı soru almaktaydık. Bu içeriğimizde değerli ziyaretçilerimize TikTok para çekme işleme konulamadı hatasıyla alakalı olarak doğru cevabı verdik. Aynı zamanda TikTok para çekme sorunu, TikTok para çekme şartları, TikTok para çekme iban hatası, TikTok para çekme iptal etme başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Dünya’nın en büyük sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan TikTok’a her geçen gün yüzbinlerce profil dahil oluyor. Bu profillerse TikTok’da para kazanabilmek için çeşitli videolar, içerikler oluşturuyor. Peki, hayranların göndermiş olduğu TikTok hediyeleri paraya nasıl dönüşüyor? TikTok’un bir garip algoritması hayranların göndermiş olduğu hediyelerden para kazanmanıza yardımcı oluyor. Fakat hayranların size gönderdiği hediyelerin parasını direkt olarak vermiyor üzerinden komisyon alıyor. Peki, TikTok para çekme işleme konulamadı hatası nasıl düzeltilir? İşte sizlere doğru cevabı!

tiktok para çekme sorunu

TikTok Para Çekme İşleme Konulamadı

Çok nadir bir şekilde bazı TikTok hesaplarında görülen bu hata için birden fazla çözüm yöntemi bulunmaktadır. Eğer profilinizde biriken parayı her gün her gün çekiyorsanız para çekme işlemleriniz blokeye girmiş olabilir. Haftalık veya aylık olarak ödemelerinizi çekerseniz bu gibi hataların önüne geçmiş olursunuz. Fakat biz sizler için bu hatayı detaylı bir şekilde araştırdık ve bu konu da çözüm yöntemlerini aşağıda paylaştık.

 • Şu an sizin dışınızda bu uyarıyı alan var mı sosyal platformlardaki paylaşımlara bakınız.
 • Varsa başka bir hesabınızla veya arkadaşınızın hesabıyla test ediniz.
 • İşlem sırasında sürekli deneme yapılan hesaplarda bir kısıtlamaya maruz kalınabiliyor. Bu cihazda olabiliyor.
 • Profilinizde bir değişiklik yapabiliyor musunuz? Kontrol edin. Ceza, engel ve sistem problemlerinde değiştirmeye izin vermeyebiliyor.

TikTok Para Çekme Sorunu

TikTok’da biriken paranızı banka hesabınıza çekmek istediğiniz nadir bir şekilde karşılaşabileceğiniz bu sorunun birden fazla nedeni bulunmaktadır. Para çekme sorunuyla karşı karşıya kaldıysanız aşağıda sizlere paylaştığımız çözüm yöntemlerine göz atabilirsiniz.

 • İşleme konulamaması sorunu yaşarken çok sık bir şeyler yaptınız mı? Aşırı takip, yorum, talep gönderme…
 • Hesabınızla alakalı bir problem var mıdır diye bir şeyleri değiştirmeye çalıştınız mı? Örnek açıklama alanı ve ayarlardaki bir kaç şeyi değiştirerek kayıt etmeye çalışınız. Hata verirse sorun var demek.
 • Şikayet alınan hesaplarda bir kısıtlama görülebiliyor. Burada özelliklerin çalışmasının engeli olabilir.
 • Cihazdan kaynaklı olma olasılığı için farklı bir telefondan test edin.
 • Telefona veya uygulamaya güncelleme gelmişse belki bu sorun yaşatabilir. Tik Tok’ un önceki bir versiyona geçin.
 • Ban gibi bir şeye maruz kalabilirsiniz. Başka bir internet üzerinden ve telefonla işlem yapınız. Yoksa modeminizi kapatınız açarak biraz bekleyip test edin.
 • Pro adlı hesaba geçerek sistemle alakalı sıkıntıları atlatabilirsiniz. (Ayarlardan hesabı yöneten işlem yapacaksınız)
 • İşlem yapılan telefonun tarihini kontrol edin.
 • Bilgisayardan hesabınızla alakalı birşeyleri kontrol ediniz ve işlemlerde hata veriyor mu diye inceleyin.
 • Kullanılan banka hesabından alakalı olabilir.
 • Yaptığınız çok sık banka hesabı ekleme veya çekme nedeninden saatlik bir engel gelmiş olabilir.
 • Telefon veya mail ekli değilse ekleyip doğrulayarak test edin.
 • Bölgesel veya kısmı geçici bir problem çıkabilir. İlerleyen saatlerde sık olmamak kaydıyla tekrar denenebilir.

TikTok Para Çekme Şartları Nedir?

TikTok hesabınızda biriken paranızı çekmek için TikTok tarafından belirlenen herhangi bir şart yoktur fakat TikTok’un ödeme sayfasında sizden istediği bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmiş olmanız kazandığınız paranın banka hesabınıza sorunsuz bir şekilde aktarılmasını sağlayacaktır. Bilgileriniz doğru ve eksiksiz bir şekilde girilmiş durumdaysa endişe etmenize gerek yoktur. Kısa süre içerisinde para banka hesabınıza yatırılacaktır.

 • 18 yaşından büyük olmanız.
 • Hesabınızın gerçek bir kişiye ait oluyor olması.
 • Banka hesabınızın bulunuyor olması.
 • Adres bilgilerinizin doğru olması.

Tiktok Profilime Bakanları Göremiyorum Göz Simgesi Yok adlı içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın