TOGG Üretim Tesisi Nerede Nasıl Gidilir

TOGG Üretim Tesisi Nerede, TOGG Üretim Tesisi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

TOGG Üretim Tesisi Nerede Nasıl Gidilir

TOGG Üretim Tesisi Nerede

TOGG Üretim Tesisi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Gençali, M. K. Atatürk Cd. 14/99a, 16620 Gemlik/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

TOGG Üretim Tesisi Nasıl Gidilir

TOGG Üretim Tesisi nasıl gidilir, TOGG Üretim Tesisi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Bursa / Gemlik’te bulunan TOGG üretim tesisine gitmek için; 132, 132/i veya 131 numaralı otobüslere binebilirsiniz. Yukarıda paylaştığımız otobüs hatlarından herhangi birisine bindiğinizde Gemsaz 1 veya Gemlik Serbest Bölge 7 duraklarında inmeniz gerekiyor.

Eğer kendi özel aracınızla gitmek istiyorsanız aşağıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz.

TOGG Üretim Tesisi Otobüs Seferleri

Otobüsle direkt olarak gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

İstanbul Ofisidir.

Hat AdıYön
62Kağithane – Kabataş/Ring
62GEmniyettepe – Beşiktaş Meydan
65AKağithane Garaji – Seyrantepe
65GKağithane – Şişli Merkez
59RSRumelihisarüstü – Sariyer
25GTaksim – Sariyer
27EŞirintepe – Kabataş/Ring
27SEKabataş – Seyrantepe
27TŞişli Merkez – Şirintepe
29İstinye Dereiçi – İstinye Anadolu Lisesi
29AAta Caddesi – Beşiktaş İskele/Ring
29B4.Levent Metro – Fatih Sultan Mehmet
29CKabataş – Tarabya Üstü
29DFerahevler – Kabataş/Ring
29EBeşiktaş Peronlar – Maslak Gazeteciler Sitesi
29GMMaslak Gazeteciler Sitesi – 4.Levent Metro
29PPoligon Mahallesi – Poligon Mah. /Ring
29Şİstinye Dereiçi – İstinye Dereiçi/Ring
36GBeşiktaş Peronlar – Sultangazi Peronlar
36LBeşiktaş Peronlar – Mescid-İ Selam

TOGG Üretim Tesisi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Bacadibi – Levent Yönü3 dk yürüme
Levent – 4.Levent Yönü7 dk yürüme
Fabrikalar – Maslak Yönü8 dk yürüme
Fabrikalar – Fsm Köprüsü Yönü10 dk yürüme
4.Levent Metro – Peron 6 Yönü12 dk yürüme

TOGG Üretim Tesisi Telefon Numarası

Telefon: 0850 833 33 45

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın