Toruim AVM Nasıl Gidilir

Toruim AVM Nerede? Toruim AVM Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Toruim AVM Nerede? Toruim AVM Nasıl gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Yerli ve yabancı bir çok mağazanın bulunduğu Toruim AVM, Esenyurt’ta yer almaktadır. Her gün binlerce ziyaretçisine kapısını açan Torium AVM açılış saati 10:00’dır. Kapanış saati ise 22:00’dır. Bu saatler aralığında alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul’un tüm noktalarından yaklaşık olarak 10 dakikada sorunsuz bir şekilde ulaşabileceğiniz bu alışveriş merkezinde 3000 araçlık otopark bulunmaktadır.

Toruim AVM Nerede

Toruim AVM nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Turgut Özal Mahallesi E-5 Üzeri, Haramidere Yolu, 34903 Esenyurt olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Toruim AVM Nasıl Gidilir

Toruim AVM nasıl gidilir, Toruim AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel aracınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da sorunsuz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya ulaşmak için kullanılan ulaşım aracı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Toruim AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

142ABoğazköy Son Durak / Son Durak Yönü
142ESİstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü
BM4Kanarya Caddesi
HT29Şehit Ahmet Kocabay Anadolu İmam Hatip Lisesi
HT48Tepekent / Son Durak Yönü
76Beylikdüzü
76BABüyükçekmece / Son Durak (76c) Yönü
76CBüyükçekmece / Son Durak (76c) Yönü
76GSu Ürünleri Hali
76TMTepekent Sondurak / Sondurak Yönü
76Yİhlasmarmara Evleri
145İhlasmarmara Evleri
303ASilivri Son Durak
401Çatalca Kaymakamlığı / Çatalca-Karacaköy Yönü
418Hadımköy Akpınar Peronlar / Sondurak Yönü
429Kıraç / Son Durak Yönü
Toruim AVM Telefon

Telefon: (0212) 699 90 50

Toruim AVM Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın