Trendyol Express Pazar Günü Dağıtım Yapıyor Mu?

Ziyaretçilerimiz bize sık bir şekilde Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu? Sorusunu sormaktaydı. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu? Sorusunun doğru cevabını verdik. Aynı zamanda Trendyol Express hafta sonu dağıtım yapıyor mu, Trendyol Express hafta sonları çalışıyor mu, Trendyol Express cumartesi günü dağıtım yapıyor mu? Başlıklarında da farklı bilgiler vereceğiz.

Günümüzün en çok kullanılan çevrimiçi ve e –  ticaret mağazalarından bir tanesi olan Trendyol, Trendyol Express adı altında hizmet sunarak müşterilerinin kargolarına daha hızlı ulaşmasını sağlıyor. Trendyol Express hizmetinden faydalanarak verdiğiniz siparişlerin size ulaştırılmasını çok  daha hızlı bir şekilde sağlayabiliyorsunuz. Peki, Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu? Veya Trendyol Express Pazar günü çalışıyor mu? İşte sizlere doğru cevabı!

Trendyol Express Hafta Sonu Dağıtım Yapıyor Mu?

Trendyol Express Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

Pandemi süreci ve pandemi süreci sonrasında en çok tercih edilen çevrimiçi e – ticaret mağazalarından bir tanesi olan Trendyol Express, Pazartesi – Cumartesi günleri arasında 09:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet sunmaktadır. Pazartesi – Cumartesi günleri arası haricinde diğer gün için Trendyol Express hizmeti yoktur.

Trendyol Express Pazar Günü Dağıtım Yapıyor Mu?

Trendyol Express, Pazar günleri kargo dağıtımı yapmamaktadır. Pazartesiden cumartesi gününe kadar 09:00 – 21:00 saatleri arasında kargo dağıtımı olmaktadır ve bu bağlamda Pazar günleri marka müşterilerine kargo dağıtımı yapmamaktadır.

Trendyol Express Kargo Gelmeden Önce Arıyor Mu?

Trendyol’dan satın almış olduğunuz ürünler için Trendyol Express hizmeti kargolarınızın size çok daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Fakat Trendyol Express hizmetiyle satın aldığınız kargolar için Trendyol evinize gelmeden önce sizi aramamaktadır. Kargo dağıtımı yapan personel evinize gelir ve sipariş verdiğiniz ürünü teslim eder. Fakat sizi evde bulamazsa kargonuz geri dönebilir.

Trendyol Express Hafta Sonu Çalışma Saatleri

Trendyol Express kargo dağıtımı yapan personeller Pazartesi günü ve Cumartesi günü dahil kargo dağıtımını 09:00 – 21:00 saatleri arasında yapmaktadır. Kargo dağıtımı yapan personeller Pazar günü çalışmamaktadır.

Çalışma GünüÇalışma Saati
Pazartesi09:00 – 21:00
Salı09:00 – 21:00
Çarşamba09:00 – 21:00
Perşembe09:00 – 21:00
Cuma09:00 – 21:00
Cumartesi09:00 – 21:00
PazarÇalışmıyor

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın