Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır?

Trendyol Go başvuru nasıl yapılır? Eğer kuryelik yapmak istiyorsanız, yapabileceğiniz pek çok tercih vardır. Trendyol Go da bunlardan bir tanesidir. Uygulama, Türkiye’nin birçok ilinde hizmet sunmaktadır.

YouTube video

Trendyol Go her geçen gün büyüdüğü için kurye sayıları da yükselme göstermektedir. Eğer aralarına katılmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken kendi sitesi üzerinden müracaat etmektir. İlk olarak https://trendyolgo.com/ linkine giderseniz, forma hemen ulaşabilirsiniz. Bunun içinde şu gibi bilgiler yer almaktadır;

 1. Adınız
 2. Telefon numaranız
 3. Şirket tipiniz
 4. Şehriniz
 5. Doğum tarihiniz
 6. Başvuru tipiniz
 7. Soyadınız
 8. Eğitim durumunuz
 9. Nerelerde tecrübe kazandığınız
 10. E-posta adresiniz

Bunların dışında kurye tecrübesi olup olmadığı, motosiklet bulunup bulunmadığı gibi alanlar da vardır. Trendyol Go başvuru yaparken, zorunlu alanların tümü girilmelidir. Ardından kontrol edilerek gönderilmelidir.

Bundan sonra firma gerekli incelemeleri gerçekleştirdikten sonra geri dönüş yapacaktır. Ardında kişiler olumlu yanıt alırsa, hemen çalışmaya başlayabilir.

Trendyol Go Başvuru Şartları Neler?

Trendyol Go araçlı kurye olmak istiyorsanız, tüm iş başvurularında olduğu gibi bir takım şartların olduğu bilinmelidir. Bunlar ana hatları ile aşağıda olduğu gibi görülmektedir;

 1. Ehliyet olması
 2. En az lise diploması olması
 3. Psikoteknik belgesi olması
 4. SRC-4 belgesi olması

Eğer kabul edilen bir başvuru yapmak istiyorsanız, şartları yerine getirip getirmediğinize dikkat edilmelidir. Bu konuda ayrıntılı bilgilere, Trendyol Go’nun kendi sitesinden ulaşabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz linke tıklayarak hemen sonuç alabilirsiniz.

Şayet şartları yerine getiriyorsanız, tek yapmanız gereken müracaattır. Eğer bundan olumlu yanıt gelirse bir eğitim takvimi belirlenir. Ardından uygulama üzerinden,

 1. Kazanç modelleri,
 2. Sipariş takibi,
 3. Sipariş alma,
 4. Gelir arttırma yolları,
 5. Sahada iletişim ve çalışma yöntemleri,

Öğrenilir. Ardından çalışmaya kısa sürede başlanabilir. Ekipmanlar ilgili araca dahil edilmekte, böylece kuryelik yapmak için tüm hazırlıklar da tamamlanır.

Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır 1
Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır

Trendyol Go Kurye Maaşları Ne Kadar?

İnsanlar bir iş ararken ne kadar maaş alacaklarını da sık sık sorar. Bilindiği gibi her meslekte bu sorunun yanıtı farklılık gösterir. Kurye olmak isteyenler de bir ayda yaklaşık ne kadar kazanabileceğini öncesinde sık sık düşünür.

Trendyol Go, belirli çalışma aralıklarına sahiptir. Bunları inceleyerek, aralarından size en uygun olanlarını tercih etmeniz mümkündür. Her çalışma saatinde paketler ve işler de değişkenlik gösterebilir.

Firma, kurye adayları ile görüşmelerde çalışma koşulları ve saatleri üzerine bilgi vermektedir. Ayrıca kişiler de Trendyol Go başvuru yaptıktan sonra merak ettiğiniz soruları da sorabilirsiniz.

Lakin genel hatları ile 70 saatlik en çok çalışma paketleri yaklaşık olarak 10,000 TL kazanç sunmaktadır. Daha fazla çalışırsanız ve daha fazla sipariş teslim ederseniz, kazançlarınız da doğru orantılı şekilde yükselir. Bu bakımdan Trendyol Go maaşları esnektir. Aksi tarafından belirtilmediği sürede her hafta Çarşamba günü 10:00’da hesaplanmakta, Perşembe günü yatmaktadır.

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın