Tuncer Çiftçi Kimdir? Nereli? Hz. Mehdi Mi? 2024

Tuncer Çiftçi kimdir? Şeklinde çok fazla soru gelmekte Bu içeriğimizle birlikte siz değerli ziyaretçilerimize Tuncer Çiftçi kimdir? Başlığında detaylı bilgiler sunmuş olacağız. Bununla birlikte Tuncer Çiftçi nereli, Tuncer Çiftçi kaç yaşında, Tuncer Çiftçi nerede yaşıyor, Tuncer Çiftçi ailesi, Tuncer Çiftçi mesleği nedir? Başlıklarında da farklı bilgileri paylaşmış olacağız.

Son zamanlarda karşımıza çok sık bir şekilde çıkan ve insanları hayrete düşüren videolarıyla merak uyandıran Tuncer Çiftçi yaptığı konuşmalarla gündemden düşmüyor. En son yaptığı konuşmada; ‘’Beni en çok sevenler şelalenin altına girip çıkacak’’ Demişti. İnternette hızlı bir şekilde videoları viral olan Tuncer Çiftçi hakkında bazı kişiler bu insan ‘’Hz. Mehdi’’ diyor. Peki, Tuncer Çiftçi kimdir? Tuncer Çiftçi nereli? İşte sizlere tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz detaylı içeriğimiz…

Tuncer Çiftçi Mehdi Mi?

Tuncer Çiftçi Kimdir?

2005 yılında GONCA FM’i kuran ve daha öncesinde süt, peynir işleriyle uğraşan Tuncer Çiftçi kendisini ‘’Mehdi’’ ilan eden bir kişidir. Duasıyla insanları iyileştirdiğini söyleyen bu kişi televizyonlara çıkarak dua seansları yapmaktadır.

Kendisini seven ve saygı gösteren bir grup kadın için; ‘’Beni en çok sevenler şelalenin altına girecek ve çıkacak’’ demiştir. İnsanları hayrete düşüren sözleri bulunan Tuncer Çiftçi’nin aynı zamanda sahibi olduğu GONCA FM içinde; ‘’Elektriklerimizi kesecekler. Bize bağış yapmalısınız. Bağışlarınızla güzel duaları sizlere ulaştıracağız.’’ Şeklinde sözleri olduğu iddia edilmektedir. Tabi, bunların her birisi bir iddia olduğu için gerçekliğini bizler tam olarak net bir şekilde söyleyemeyiz.

Tuncer Çiftçi Kaç Yaşında?

Tuncer Çiftçi 1970 yılı İstanbul, Levent’te doğmuştur. Şu anda 52 yaşındadır.

Tuncer Çiftçi Aslen Nerelidir?

Tuncer Çiftçi ve ailesi aslen Kastamonulu’dur.

Tuncer Çiftçi Evli Mi?

Evet, Tuncer Çiftçi evli ve 4 çocuk babasıdır.

Tuncer Çiftçi Nerede Yaşıyor?

Son zamanlarda kendisi hakkında çok fazla dava açılması nedeniyle Tuncer Çiftçi’nin İngiltere’de yaşadığı bilinmektedir.

Tuncer Çiftçi’den Dikkat Çeken Sözler

Türkiye’den pek çok ünlü ismin kendisi için dua etmesini istediğini söyleyen ve bunu iddia eden Tuncer Çiftçi ‘’İsim veremem ama şaşıracağınız isimler benden dua etmemi istiyorlar. Herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.’’ Diyor. Aynı zamanda ‘’Benimle uğraşanı Allah cezalandırır.’’ Sözleri de fazlasıyla dikkat çekiyor.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın