Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

Türk Telekom yeni hat fiyatları ne kadar? Türk Telekom ülkemizde en çok kullanılan mobil operatörlerin başında gelir. Uygun fiyatlara ve kullanışlı paketlere sahip olduğu için birçok kişi geçmek ister.

Bu nedenle telefon hat fiyatlarının ne kadar olduğu sık sık merak edilir. Bu bakımdan 90 ile 100 Türk lirası arasında rakamlar değişmektedir. Ödenen rakamın 5 lirası da bakiye olarak hatta eklenir. Ancak ücretler değişebileceği için takipte kalınması tavsiye edilir.

Böylece hat fiyatları Türk Telekom içinde nasıl sorusuna da yanıt verilebilir. Lakin bundan sonra hangi paketin ne kadar olduğunu da bilmeniz önerilir. Böylece hattı daha iyi kullanmanız, uygun fiyata konuşmanız ve internete girmeniz mümkündür.

Türk Telekom Yaza Merhaba Paketleri

Türk Telekom paketleri arasında bulunan Yaza Merhaba farklı seçeneklere sahiptir. Bunların her birini inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarına karar verebilirsiniz. Bunlar aşağıda olan tablodan bulunabilir.

Paket AdıDakikaSMSİnternetFiyat
Merhaba 5 GB Yaz Kampanyası7501005 GB50 Türk lirası
Merhaba 10 GB Yaz Kampanyası75010010 GB60 Türk lirası
Merhaba 20 GB Yaz Kampanyası75010020 GB80 Türk lirası
Merhaba 30 GB Yaz Kampanyası75010030 GB105 Türk lirası
Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları

Bunları daha detaylı inceledikten sonra en uygun olanlara karar verebilirsiniz. Türk Telekom faturasız hat ücreti konusuna ek olarak bunu bilmek, ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı veren paketin fiyatını görmenize yardımcı olur.

Türk Telekom Süper Yaz Kampanyası Paketleri

Süper Yaz Kampanyası da Türk Telekom paketleri arasında bulunmaktadır. Bu kapsamda seçenekleriniz özellikleri ve fiyatları ile aşağıdan incelenebilir.

Paket AdıİnternetDakikaSMSFiyat
Yeni Süper 3 Ay 30 GB Yaz Kampanyası30 GB60005000135 Türk lirası
Yeni Süper 3 Ay 50 GB50 GB60005000180 Türk lirası
Yeni Süper 6 Ay 50 GB Kampanyası50 GB, Sınırsız WhatsAppTürk Telekom içi sınırsız konuşma10000250 Türk lirası
Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları

Bunları da incelerseniz, size en uygun paketleri görebilir ve fiyatlarını da incelerseniz, Türk Telekom faturasız hat fiyatları ardından incelerseniz bütçenize uygun çözümleri bulabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)
Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

Türk Telekom Yeni Sim Kart Ne Kadar?

Yeni bir hat almak isterseniz 24,50 TL karşılığında Türk Telekom Mağazalarımızdan Sim Kartlarınızı alabilirsiniz.

Türk Telekom Ahlan Mazaya Paketleri

Ahlan Mazaya Türk Telekom paketleri arasında bulunmaktadır. Bu çerçevede bulunan paketler ücretleri ile birlikte aşağıdaki tabloda görülebilir.

Paket AdıSMSİnternetDakikaFiyat
Ahlan Mazaya 4 GB Paketi250 SMS4 GB750 Dakika75 Türk lirası
Ahlan Mazaya 8 GB Paketi250 SMS8 GB750 Dakika90 Türk lirası
Ahlan Mazaya 15 GB Paketi250 SMS15 GB750 Dakika110 Türk lirası
Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları

Bunları da inceleyerek size en uygun olan pakete karar verebilirsiniz.

Türk Telekom Dolu Dolu Yaz Paketleri

Türk Telekom paketleri arasında bulunan Dolu Dolu Yaz uygun seçenekleri uygun fiyatlarla sunar. Bu bakımdan bazı paketleri özellikleriyle aşağıdaki tablodan bulabilirsiniz.

Paket AdıİnternetSMSDakikaFiyat
Dolu Dolu Yaz Kampanyası 1GB1 GB100150055 Türk lirası
Dolu Dolu Yaz Kampanyası 3 GB3 GB10075060 Türk lirası
Dolu Dolu Yaz Kampanyası 6 GB6 GB10075070 Türk lirası
Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları

Türk Telekom yeni hat fiyatları 90 ile 100 Türk lirası arasındadır. Ardından paketleri incelerseniz, uygun fiyata hangisinin güzel olduğuna karar verebilirsiniz.

SSS

Bu başlık altında Türk Telekom faturasız hatlar hakkında en çok sorulanlara ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Hat Ücreti Ne Kadar?

Türk Telekom yeni hatları 90 ile 100 Türk lirası arasındadır. 5 TL bakiye olarak yüklenmektedir.

Türk Telekom Yeni Sim Kart Ne Kadar?

Mevcut numaranızı ücretsiz olarak Türk Telekom’a taşımanız mümkündür. Ancak yeni bir hat almak isterseniz 90 ile 100 Türk lirası arasındadır.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın