Turkcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

Turkcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız) – Turkcell paketler faturasız hatlar için oldukça fazladır. Net paketler de bu kapsama girer.

Turkcell Yeni Hat Fiyatları

Turkcell Yeni Hat Fiyatları 250 TL’dir. Satın almak için Turkcell şubelerine gidilebilir.

Turkcell Yeni Hat paketleri için tercih edebileceğiniz bazı seçenekler aşağıdaki tablodan incelenebilir;

Paket AdıGBDakikaFiyat
Net 6 GB Paketi3 GB1500 Dakika/Her Yöne80 Türk lirası
Net 8 GB Paketi4 GB1500 Dakika/Her Yöne90 Türk lirası
Net 12 GB Paketi8 GB1500 Dakika/Her Yöne100 Türk lirası
GNÇ Net 16 GB Paketi12 GB1500 Dakika/Her Yöne100 Türk lirası
Turkcell Yeni Hat Fiyatları

Bunların dışında da Net paketleri vardır. Turkcell yeni hat fiyatları faturasız 100 ile 150 arasında değişir. Bunu aldıktan sonra paket kullanmak hattan daha iyi yararlanmanızı sağlar. Net paketleri inceleyerek size uygun özellik ve fiyata sahip olanları bulabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)
Turkcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

Turkcell Neşeli Kampanyalar

Turkcell kampanyalar oldukça geniştir. Böylece birçok kişiye kendine uygun paketi bulma imkanı sunar. Eğer farklı seçeneklere de göz atmak istiyorsanız aşağıdaki tablodan Neşeli paketleri inceleyebilirsiniz.

Paket AdıGBDakikaFiyat
Neşeli 4 GB Paketi4 GB600 Dakika/Her Yöne70 Türk lirası
Neşeli 6 GB Paketi6 GB600 Dakika/Her Yöne80 Türk lirası
Neşeli 9 GB Paketi9 GB600 Dakika/Her Yöne90 Türk lirası
Neşeli 14 GB Paketi14 GB600 Dakika/Her Yöne100 Türk lirası
Neşeli 18 GB Paketi18 GB1200 Dakika/Her Yöne110 Türk lirası
Turkcell Yeni Hat Fiyatları

Tüm bunları inceleyerek size en uygun olana hemen karar verebilirsiniz. Turkcell yeni hat ne kadar diyenler ekstra bunu bilerse bütçe planlamalarını daha iyi yapabilir.

Öğrenci Hatları Ne Kadar?

Mobil Öğrenci Tarifesi’nde yurtiçi her yöne yapılan indirimsiz aramaların dakikası 1,55 TL, yurtiçi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 1,11 ​TL’den ücretlendirilmektedir.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın