Turuncu WhatsApp Nedir? Ne İşe Yarar? İndir

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde turuncu WhatsApp nedir? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte turuncu WhatsApp nedir? Sorusuna doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Turuncu WhatsApp indir, Turuncu WhatsApp ne işe yarar? Başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

WhatsApp, Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya mesajlaşma konusunda hizmet sunan çevrimiçi mesajlaşma uygulamasıdır. Mesajlaşma, sohbet denilince akla ilk gelen uygulamalardan bir tanesi olan WhatsApp farklı sürümlerle karşımıza çıkabilir. Turuncu WhatsApp, mavi veya farklı renklerde. Fakat bu renklerin her birisinin farklı anlamı var. Turuncu WhatsApp özellikleri nelerdir? Veya Turuncu WhatsApp nedir? Diyenlere aşağıda doğru cevap var.

İnstagram Aero Apk İndir

Turuncu WhatsApp Nedir?

Turuncu WhatsApp Nedir?

Turuncu WhatsApp uygulaması yine WhatsApp özelliklerini içerir fakat normal WhatsApp uygulamasından bir tık daha üst olan ve bir çok farklı özelliğe sahip olan bir uygulamadır. Google Play Store veya App Store üzerinden indiremeyeceğiniz turuncu WhatsApp özelliklerini aşağıda cevapladık.

Turuncu WhatsApp uygulaması aslına bakılırsa WhatsApp Plus gibi bir uygulamadır. WhatsApp Plus uygulamasının adını dikkat çekmek amacıyla değiştiriyorlar ve sosyal medyada turuncu WhatsApp, mavi WhatsApp, mor WhatsApp olarak çıkartıyorlar. WhatsApp Plus APK uygulamasını telefonunuza yükleyerek yine turuncu WhatsApp APK özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Turuncu WhatsApp Özellikleri

 • WhatsApp görünümünü değiştirebilirsiniz.
 • Kullanımı WhatsApp’a göre daha kolaydır.
 • WhatsApp ana ekranınızdaki ve sohbet ekranınızdaki renkleri belirleyebilirsiniz.
 • WhatsApp iletildi tikini kaldırabilirsiniz.
 • Yazıyor… iletisini kaldırabilirsiniz.
 • Bir başkasının çevrimiçi olup olmadığını takip edebilirsiniz.
 • WhatsApp temalar yükleyebilirsiniz.
 • Medyaları telefon galerisinden gizleyebilirsiniz.
 • Gizlenen mesajları bildirim panelinden saklı tutabilirsiniz.

Turuncu WhatsApp APK Nasıl İndirilir?

Turuncu WhatsApp apk dosyası 3. Parti uygulama olduğu için bu tür APK dosyalarını telefonunuza indirmeden önce verilerinizin çalınabileceğini, pazarlanabileceğini ve satılabileceğini bilmelisiniz. Bir başkası tarafından yine WhatsApp mesajlarınız okunabilir. Bu tür ihtimalleri düşünerek turuncu WhatsApp apk dosyasını indiriniz.

NOT: Turuncu WhatsApp apk dosyasını indirmek için telefon ayarlarınız kısmından bilinmeyen kaynak modunu aktif etmeniz gerekir.

 • Turuncu WhatsApp APK dosyasını indirin.
 • İndirdiğiniz APK dosyasını yükleyin.
 • Yüklemeyi eksiksiz bir şekilde tamamlayın.
 • Turuncu WhatsApp uygulamasını açın hesap bilgilerinizle giriş yapın.
 • Yedeklemenizi yükleyin.
 • Ayarlar kısmından istediğiniz özellikleri kullanmaya başlayın.

Mavi WhatsApp Ne Demek?

Whatsapp gruptaki tüm katılımcılar mesajınızı okuduğunda iki mavi onay işareti görüntülendi anlamına gelmektedir.

Turuncu WhatsApp Güvenilir Mi?

Turuncu WhatsApp veya WhatsApp Plus gibi 3. Parti uygulamalar WhatsApp’ın dışında bağımsız bir şekilde telefonunuzda yer alır. Bu tür uygulamaları Google Play Store veya App Store üzerinden indiremezsiniz çünkü uygulama izinleri içerisinde hesap bilgilerinizi tehlikeye düşüren izinler mevcuttur. Konuşmalarınızın bir başkası tarafından okunmasını, verilerinizin başkaları tarafından çalınmasını istemiyorsanız bu tür uygulamalardan uzak durunuz.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın