Üsküdar Devlet Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir

Üsküdar devlet hastanesi nerede veya Üsküdar devlet hastanesi nasıl gidilir şeklinde bizlere çok fazla soru gelmektedir. Bu soruya cevap verebilmek amacıyla sizlere yol tarifini, ulaşım araçlarını ve ulaşım yollarını bu yazımızda paylaşacağız. Üsküdar devlet hastanesi nerede veya Üsküdar devlet hastanesi nasıl gidilir şeklinde merakınız bulunuyorsa bu içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

24 saat açık olan ve tüm hastalarına sürekli olarak hizmet veren Üsküdar’ın en büyük hastanelerinden bir tanesi olan Üsküdar devlet hastanesi 1950 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 1978 yılında Polis hastanesi olarak adı değiştirilen devlet hastanesi o zamanlar 200 yataklı olarak hizmet vermekteydi. Günümüzde ise 263 yatak kapasitesiyle hizmet verdiği bilinmektedir.

Üsküdar Devlet Hastanesi Nerede

Üsküdar devlet hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Barbaros Mah. Veysi Paşa Sok.No:14 Üsküdar – İSTANBUL olacaktır. Aynı zamanda devlet hastanesinin 2 farklı poliklinikliği daha bulunmaktadır. Onlar ise aşağıdaki gibidir;

  • Çamlıca Semt Polikliniği: Ferah Mah. Ferah Cad. No:40 Üsküdar – İSTANBUL
  • Doğancılar Semt Polikliniği: Halk Cad. Sunar İş Hanı No:37 Üsküdar – İSTANBUL

Üsküdar Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir

Üsküdar devlet hastanesine gidebilmeniz için kullanabileceğiniz araç sayısı veya ulaşım aracı çok fazladır. Metro, dolmuş, otobüs veya tren (Marmaray) ile gidebiliyorsunuz. Her birisi için farklı bir rota yani yol tarifi bulunmaktadır. Sizler için tüm yol tariflerini aşağıda paylaştık.

Üsküdar Devlet Hastanesi Otobüs Seferleri

Hastaneye gitmek için kullanabileceğiniz 5 otobüs ve 1 adet minibüs bulunmaktadır. Bunlardan en uygun olanını kendinize seçerseniz hızla hastaneye ulaşabilirsiniz.

5Valievleri
12CÜsküdar Devlet Hastanesi
14CÜsküdar Devlet Hastanesi
6Harem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
11THarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
MİNİBÜS: C-57Kadıköy

 

Metroyla gitmek isterseniz M5 adlı metroya binebilirsiniz.

Marmarayla gitmek isterseniz Marmaray (Ataköy – Pendik) – Marmaray (Halkalı – Gebze) Marmaray seferlerine binebilirsiniz.

Üsküdar Devlet Hastanesi İletişim

  • Adres: Barbaros Mah. Veysi Paşa Sok.No:14
  • Santral:  (0216) 474 79 00
  • Danışma: (0216) 474 79 00-270

Üsküdar Devlet Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın