Üsküdar Kaftan Sokak Nasıl Gidilir

Üsküdar Kaftan Sokak Nerede, Üsküdar Kaftan Sokak Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Üsküdar Kaftan Sokak nasıl gidilir

Üsküdar Kaftan Sokak Nerede

Üsküdar Kaftan Sokak Nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Bayrampaşa, Ortamahalle, 34030 Bayrampaşa/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Kaftan Sokak Nasıl Gidilir

Üsküdar Kaftan Sokak nasıl gidilir, Üsküdar Kaftan Sokak yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Üsküdar Kaftan Sokak Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Üsküdar’da Gezilecek Yerler

Üsküdar gezintinizde gidip gezebileceğiniz en popüler yerlerin başında tartışmasız olarak Kız Kulesi, Beylerbeyi Sarayı, kubbeli Mihrimah Sultan Camisi olarak örnek verilebilir.

Hat AdıYön
11ÜSSultanbeyli Peronlar -Üsküdar Marmaray
2BOSTANCI – HAREM
5VALİEVLERİ – ÜSKÜDAR
11CBURHANİYE MAHALLESİ – ÜSKÜDAR – HAREM
11DİNKILAP MAHALLESİ – ÜSKÜDAR
11EESATPAŞA – ÜSKÜDAR
11ESESENEVLER – ACIBADEM METROBÜS / ÜSKÜDAR
11KKAZIM KARABEKİR MAHALLESİ – ÜSKÜDAR
11LESATPAŞA / BULGURLU – ÜSKÜDAR
11MMUSTAFA KEMAL MAHALLESİ – ÜSKÜDAR
11PEMEK MAHALLESİ – ÜSKÜDAR
11STDUMLUPINAR – ÜSKÜDAR
11TTÜRKİŞ BLOKLARI – HAREM
11YYAVUZTÜRK MAHALLESİ – ÜSKÜDAR
11ÜESATPAŞA / ÜNALAN – ÜSKÜDAR
12AKADIKÖY – ÜSKÜDAR
15UTUFAN MAHALLESİ – ÜSKÜDAR
139ÜSKÜDAR – ŞİLE
139AÜSKÜDAR – ŞİLE / AĞVA
139SÜSKÜDAR-SOFULAR KÖYÜ

Üsküdar Kaftan Sokak En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Üsküdar – Dogancilar Yönü2 dk yürüme
Horhor – Üsküdar Yönü4 dk yürüme
Tekel Deposu – Beykoz Yönü5 dk yürüme
Üsküdar Marmaray – Harem Yönü6 dk yürüme
Üsküdar Marmaray – Peron Yönü6 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın