Üsküdardan Taksime Nasıl Gidilir

İstanbul’un turistik yerlerinden biri olan Taksim, Beyoğlu semtinde yer almaktadır. İstanbul’da gezilecek ve görülecek çok yer var. Bu yerlerden biri de mutlaka Taksim’dir. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Taksim, Beyoğlu semtindedir. Taksim, İstiklal Caddesi ile çok ünlü bir yerdir. Sokak, Türkiye’nin en güzel ve ünlü caddelerinden biridir. Bu sebeple Üsküdardan Taksime nasıl gidilir sorusunun cevabını bilmek önemlidir.

Üsküdar Taksim Arası

Taksim; İstanbul’un Avrupa yakasında, Beyoğlu semtinde yer almaktadır. Avrupa yakasının en popüler yerlerinden biri olan Taksim, İstiklal Caddesi olarak biliniyor. Üsküdar Taksim arası ulaşım için pek çok seçenek bulunur. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasından Taksim’e gitmek isteyenler metro, metrobüs, tramvay ve İETT otobüslerini kullanabilirler.

Üsküdar Taksim Arası Kaç KM

Üsküdar Taksim arası kaç KM diye soracak olursak 10,3 km’dir diyebiliriz. Tercih edilen ulaşım yoluna göre bu mesafe az çok farklılık gösterebilmektedir. En uygun ulaşım yollarıyla birlikte bu mesafe 10,3 km olarak ölçülmüştür.

Üsküdardan Taksime Nasıl Gidilir

Taksim cıvıl cıvıl mekanları ile oldukça sevilen bir ilçedir. Peki Üsküdar’dan Taksim’e nasıl gidilir? Taksim’e gitmek isteyenler Üsküdar’dan Marmaray’a binip Yenikapı istasyonunda inin Yenikapı’dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna binip metro Taksim’e ulaşınca inin Ümraniye’den Taksim’e gitmek için; Ümraniye’den 522 numaralı otobüse binip Köprülü Kavşak durağında inin. İndikten sonra Yenikapı-Hacıosman metrosuna binip metro ile Taksim durağına gidin.

Üsküdar Taksim Otobüs Seferleri

300Büyük Çavuşlu Son Durak
300GGümüşyaka Son Durak / Çorlu Yönü
303ATüyap / Yenıbosna Metro Yönü
303BSilivri Cezaevi

 

Üsküdardan Taksime Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın