Üsküp Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir

Makedonya’nın başkenti Üsküp’e geldiğiniz zaman hava alanından / hava limanından şehir merkezine nasıl gidilir, ulaşım seçenekleri ve yol tarifi hakkında yazmak istiyoruz.

Üsküp Havalimanı Nasıl Gidilir

Şehir Merkezi Havaalanı Arası Kaç Km
23 km (Trafik yoğunluğuna göre yarım saat sürüyor)
Şehir Merkezinden Hava alanına
Özel taksiler, Minibüsler ve araç kiralayarak ya da UBER ile hava limanına gidebilirsiniz.
Taksi
Hava limanından şehir merkezine Taksiler 20 Euro karşılığında gitmektedir.
Vardar Ekspressi
Hava limanında Türkiye’de ki Havaş benzeri otobüsler var. Hava limanından çıkışta hemen sol tarafta bekliyorlar. Hafta içi ve hafta sonu sürekli seferleri var şehir merkezine. Yaklaşık olarak 3.5 Euro karşılığında sizi şehir merkezine güvenli bir şekilde götürüyorlar. Makedon parasıyla yaklaşık olarak 175 Makedon Denarı isteniyor.
Tren
Bilgi Yok
UBER
Bilgi yok.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Üsküp Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir” üzerine 6 yorum
  1. Merhaba. Toplu ulaşıma binerken nakit ödememi alınıyor yoksa ulaşım kartı satın alıp yüklememi yapmak gerekiyor.

    Yanıtla
Yorum yapın