Vakıfbank Genel Müdürlüğü Nerede Nasıl Gidilir?

Vakıfbank Genel Müdürlüğü Nerede, Vakıfbank Genel Müdürlüğü Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Vakıfbank Genel Müdürlüğü Nerede

Vakıfbank Genel Müdürlüğü Nerede

Vakıfbank Genel Müdürlüğü nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Saray, Dr. Adnan Büyükdeniz Cd. No:7/A, 34768 Ümraniye/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Genel Müdürlüğü Nasıl Gidilir

Vakıfbank Genel Müdürlüğü nasıl gidilir, Vakıfbank Genel Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Vakıfbank Genel Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
11DHarem Peronlar 2 – Kuran Kursu
11HÇifteçinarlar – Tepeüstü
14DKKuran Kursu – Kadiköy/Ring
15TYÜmraniye Eğitim Ve Araştirma Hastanesi – Tokatköy
20Çifteçinarlar – Ümraniye Eğitim Ve Araştirma Hastanesi
15TATepeüstü – Türk Alman Üniversitesi
14DKazimkarabekir Cem Evi – Kadiköy
11KKazim Karabekir – Dörtyol/Ring
14KKazim Karabekir – Kadiköy
20KKadiköy – Kazim Karabekir
10GElmalikent – Eşref Bitlis Caddesi/Ring
11ÇBElmalikent – Kavacik Aktarma
14EKazim Karabekir – Kadiköy

Vakıfbank Genel Müdürlüğü En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Küçüksu Caddesi – Üsküdar Yönü3 dk yürüme
Küçüksu Caddesi – Inkilap Mah. Yönü3 dk yürüme
İnkilap Mahallesi Muhtarliği – Hisar Cad. Yönü6 dk yürüme
Parilti Sokak – Kadiköy Yönü9 dk yürüme
Ümraniye Telekom – Üsküdar Yönü10 dk yürüme

Vakıfbank Genel Müdürlüğü Telefon Numarası

Telefon: 02167241000

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın