Validebağ Korusu Nasıl Gidilir

Validebağ Korusu Nerede, Validebağ Korusu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Validebağ Korusu Nerede

Validebağ Korusu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Altunizade, 34662 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Validebağ Korusu Nasıl Gidilir

Validebağ Korusu nasıl gidilir, Validebağ Korusu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Validebağ Korusu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

MİNİBÜS: C-57Ümraniye
MİNİBÜS: C-76Kirazlıtepe
MİNİBÜS: C-76Polis Hastenesi
5Harem Peronlar / Üsküdar Yönü
11THarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
12CÜsküdar Devlet Hastanesi
14CÜsküdar Devlet Hastanesi
6Harem Peronlar 2 / Son Durak Yönü

 

Validebağ Korusu Nasıl Gidilir

 

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın