Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı 2022

Valorant bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı hatasıyla karşılaşıyorsanız ve çözüm yolunu arıyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir. Bu içeriğimizle birlikte sizlere hem Valorant bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı hatasıyla alakalı olarak bilgiler hemde Valorant bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı çözümüyle alakalı olarak detaylı bilgiler paylaşmış olacağız.

Valorant bu oyun senin işletim sistemi sorunuyla alakalı olarak bizlere ziyaretçilerimize çok sık bir şekilde çözüm talebinde de bulunuyorlar. Eğer bu hatayla karşılaştıysanız ve ne yapmanız gerektiği konusunda bilgiye sahip değilseniz içeriğimiz yardımcı olabilir. Son zamanların en popüler oyunlarından bir tanesi olan Valorant oyununda bazı nedenlerden dolayı bu hatayla karşılaşabilir ve hata nedeniyle oyunu oynamanız imkansız hale gelebilir. Fakat bazı geçici çözüm yollarını uygulayarak sorunu engelleyebilirsiniz.

Bilgi: Valorant oynamak istiyorsanız bilgisayarınıza indirmeniz gerekir. Valorant’ın son sürümünü bilgisayarınıza indirmek isterseniz Valorant resmi sitesine giriş yapabilirsiniz.

Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Hatası

Bu hatanın çözümü aslında zannedildiği gibi çok zor değil aksine çok kolaydır. Sürekli olarak Valorant’ı açarken bu hatayla karşılaşıyorsanız ve Valorant oyunu size bu konuda uyarı veriyorsa, uyarı ekranındayken ‘’Enter’’ tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bu sayede oyun açılacak ve oynamaya sorunsuz olarak devam edebileceksiniz.

‘’Enter’’ tuşuna bastınız fakat Valorant açılmadıysa oyunu ‘’Yönetici’’ olarak başlatmayı deneyebilirsiniz. Oyunu yönetici olarak başlatmak için aşağıdaki adımları takip edin.

  • Valorant oyununun simgesine sağ tıklayın.
  • Seçenekler kısmı açıldığında üst tarafta yer alan ‘’Yönetici olarak çalıştır’’ seçeneğini işaretleyin.
  • Bilgisayarınız uyarı verecektir. Gelen uyarıya ‘’Evet’’ deyin.
  • Bu sayede oyununuz yönetici olarak çalışacak ve sorun ortadan kalkacaktır.

Valorant Oyun Şu Anda 32 Bit

Diğer bir konu olan Valorant oyun şu anda 32 bit sorunuyla alakalı olarak yine ziyaretçilerimizden bizlerden bilgi talep etmekte. Bu sorunun çözümüyle alakalı olarak yöntemleri aşağıda bulabilirsiniz.

Valorant sürekli olarak güncellenen ve içerisine yeni özelliklerin dahil edildiği bir oyundur. Yeni özellikler, haritalar ve silahlar gelmesi nedeniyle gelen güncellemelerden sonra Riot Games, Valorant’ı 32 bit bilgisayarlarda çalıştırmayabiliyor. Valorant oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın 32 bit değil en az 64 bit özelliğe sahip olması gerekir. Bu karar Riot Games tarafından alınmıştır.

Valorant Oyun Dosyalarını Doğrulama

Valorant oyununda oyun dosyalarını doğrulamanız gerekiyorsa maalesef bu sizin yapabileceğiniz yetki işlemlerinde yer almamaktadır. Oyun dosyalarının doğruluğunu ve güncelliğini sağlayabilecek olan sadece Riot Games ve Valorant oyunu yetkilileridir. Eğer oyunda bir hatayla karşılaştıysanız oyun dosyalarını doğrulamak adına oyunu son sürüm ile güncelleyebilir, bilgisayarınızdan kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.

Diğer içeriğimiz Kadıköye nasıl gidilir içeriğimizi okumayı unutmayın.

Valorant bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı ne demek?

Oyun oynarken eğer bu hatayı alıyorsanız  oyunun dosyalarında bulunan bir bozukluk olabilir anlamına gelmektedir. Bu hatayı düzeltebilmek için yapmanız gereken şey ise oyun dosyalarını onarmak, hata sürerse de oyunun dosyalarını tamamen sildikten sonra VALORANT’ı yeniden yüklemek.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.