Kadıköy’e Nasıl Gidilir (Marmaray, Metro, Metrobüs)

0
7292
Kadıköye Nasıl Gidilir (Marmaray, Metro, Metrobüs)
Kadıköye Nasıl Gidilir (Marmaray, Metro, Metrobüs)

Kadıköy’e Nasıl Gidilir

Kadıköy İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan bir ilçesidir. Avrupa yakasında genellikle Marmaray, Metro ve Metrobüs ile Kadıköy’e rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Marmaray : Avrupa yakasında yer alan Sirkeci, Kazlıçeşme ya da Yenikapı gibi Marmaray duraklarında binerek Ayrılık çeşmesi isimli durakta ininiz. Yürüyerek Kadıköy – Kartal metrosuna geçiş yapın. Metro ile 1 durak sonra Kadıköy’de inebilirsiniz.

Metrobüs : Metrobüs ile gitmek isteyenler için 24 saat sürdüğü için oldukça kesintisiz ve kolay bir ulaşım aracıdır. Metrobüs numaraları 34 A Cevizlibağ – Söğütlüçeşme, 34 AS Avcılar – Söğütlüçeşme, 34 G Beylikdüzü – Söğütlüçeşme, 34 Z Zincirlikuyu – Söğütlüçeşme nolu metrobüslerinden birine binerek Söğütlüçeşme durağında ininiz. Oradan yürüyerek Kadıköye geçiş yapabilirsiniz.

Metro : Metro ile gelmek isteyenler için Kartal’dan Kadıköy’e direk metro gelmektedir. Avrupa yakasından gelmek isteyenler ise Hacıosman – Yenikapı metrosu ile Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme durağında 34 A Cevizlibağ – Söğütlüçeşme, 34 AS Avcılar – Söğütlüçeşme, 34 G Beylikdüzü – Söğütlüçeşme veya 34 Z Zincirlikuyu – Söğütlüçeşme nolu metrobüslerden birine binerek direk Kadıköy’e ulaşabilirler.

Kadıköye Nasıl Gidilir (Marmaray, Metro, Metrobüs)
Kadıköye Nasıl Gidilir (Marmaray, Metro, Metrobüs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here