Kadıköy Bit Pazarı Nasıl Gidilir

Kadıköy Bit Pazarı Nerede, Kadıköy Bit Pazarı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kadıköy Bit Pazarı Nerede

Kadıköy Bit Pazarı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Hasanpaşa, Uzunçayır Cd. No:32 D:No:32, 34722 Kadıköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Bit Pazarı Hangi Günler Açık

İstanbul’un hatta Türkiye’nin en önemli Pazar yerlerinden bir tanesi olan Kadıköy bit pazarı hangi günler açık, Kadıköy bit pazarı ne zaman kuruluyor merak ediyorsanız sizlere yardımcı olacağız. İstanbul’da yaşayan her vatandaşın mutlaka bir kez uğradığı Kadıköy bit pazarı, Cuma günleri açıktır. Her Cuma kurulan pazarda meyve, sebzeden tutun teknolojik aletlere, giyime kadar bir çok ürünü bulabiliyorsunuz. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve diğer pazarlara göre, ekonomiye göre daha düşük fiyatlı, daha uygun fiyatlı ürünler satın almak istiyorsanız Kadıköy bit pazarı her Cuma Kadıköy’de kurulmaktadır. Kadıköy bit pazarının bir diğer adı Kadıköy Cuma pazarı veya Kadıköy Antika pazarıdır. Google haritalara bu tür aramalar yaptırarak ta bu pazara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Cuma Pazarında Neler Var

Kadıköy Cuma pazarında veya diğer adıyla Kadıköy bit pazarında aradığınız her ürüne çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Kadıköy bit pazarının öne çıkan ürünleri teknolojik aletlerdir. İstediğiniz teknolojik aleti burada çok uygun fiyatlara satın alabiliyorsunuz. Örneğin ikinci el bir telefon, ikinci el bir bilgisayar satın almak isterseniz hiçbir yere gitmeden Kadıköy bit pazarına giderek ucuz fiyata satın alabilirsiniz. Kadıköy bit pazarında sadece teknolojik aletler yoğunluklu değildir. Kıyafet, giysi, beyaz eşya, meyve, sebze ve daha bir çok ürün bulunmaktadır.

Kadıköy Bit Pazarı Nasıl Gidilir

Kadıköy Bit Pazarı nasıl gidilir, Kadıköy Bit Pazarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Kadıköy Bit Pazarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

SG-1Sabiha Gökçen Havalimanı
E-10Sabiha Gökçen Havalimanı
E-11Sabiha Gökçen Havalimanı
17Pendik
HVİST-13İstanbul Havalimanı / Son Durak Yönü
HVİST-14Kadıköy / Rıhtım Peron Yönü
14YKadıköy / Rıhtım Peron Yönü
ER1Kadıköy
FB1Kadıköy
ER2Kadıköy
FB2Kadıköy
GZ2Kadıköy
15SKKadıköy
15YKKadıköy
15ÇKKadıköy
19KAcarlar Sitesi
19YAtatürk Bulvarı / Kadıköy Yönü
8EEsenevler Mahallesi
14BKadıköy
14CEYeşiltepe Son Durak

Kadıköy Bit Pazarı En Yakın Otobüs Durakları

Kadıköy4 dk yürüme
Kadıköy / Rıhtım Peron Yönü5 dk yürüme
Çarşı / Pendik Yönü12 dk yürüme
Kadıköy Çarşı / Kadıköy Peron Yönü12 dk yürüme
Rıhtım / İbrahimağa Yönü12 dk yürüme
Rıhtım / Ibrahımaga Yönü13 dk yürüme

Kadıköy Bit Pazarı Videoları

Youtube ve diğer platformlarda Kadıköy bit pazarına ait tanıtıcı bir çok video bulunmaktadır. Bu videolar medya şirketleri veya kişisel kişiler tarafından çekiliyor. Fakat bizler sizler için araştırma yaparak Kadıköy bit pazarını en iyi şekilde tanıtan videoları aşağıda paylaştık. İzleyerek Kadıköy bit pazarı hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Bit Pazarı Nasıl Gidilir

İçeriğimiz sonuna geldik. Umarız bu içeriğimiz sizlere Kadıköy bit pazarı nasıl gidilir, Kadıköy bit pazarı nerede, Kadıköy bit pazarı hangi günler açık konularında yardımcı olabilmişizdir. Bir diğer farklı içeriğimiz olan Kadıköye nasıl gidilir? İçeriğimizi şimdi inceleyebilirsiniz. Kadıköy hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olabilmek için Kadıköy resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın