Van Kalesine Nasıl Gidilir?

Van Kalesi adından da anlaşılacağı üzere Van kentimizde yer almakta olup, Doğu Anadolu bölgesinin en ünlü kalelerinden birisidir.

Van Kalesi Nasıl Gidilir?

Van Kalesine gidebilmek için öncelikle Van şehir meydanı olan Beş yola geliniz. Beşyolda direk Kaleye kalkan Minibüsler var ve üzerlerinde Van Kalesi yazmaktadır. Ücret olarak Tam bilet için 2.25 lira istenmektedir. Tabi ücret konusu gittiğiniz yıla göre değişir.

Van Şehir merkezinden Van Kalesi 5 km mesafe olup minibüslerle ya da mavi renkli halk otobüsleriyle trafiğin durumuna göre yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir.

Van Kalesine Nasıl Gidilir
Van Kalesine Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın