Van’dan İran’a Nasıl Gidilir

Türkiye’nin en doğu kenti olan Van’dan İran’a Nasıl Gidilir, Para bozdurma, Tebriz kaç saat sürüyor gibi sorularınıza yanıt vermek istiyoruz.

Van İran Nasıl Gidilir

Van’dan İran’a gitmek için farklı ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. Trenle, dolmuşlarla ya da otobüslerle gidip gelebilirsiniz.

1- Trenle : Van’dan İran’a kalkan tren seferleri haftada bir gün kalmaktadır. Fiyatı ise 55 liradır. Yada 10 Euro.

2- Dolmuşlarla : Van’da bulunan bazı turizm şirketi dolmuşları her gün düzenli olarak Tebriz kentine araç kaldırmaktadırlar. Sabah saatlerinde gelmeniz faydanıza olacaktır.

Van'dan İran'a Nasıl Gidilir
Van’dan İran’a Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın