Van’dan Yüksekova’ya Nasıl Gidilir ve Bilet Fiyatları

Van’dan Yüksekova’ya Nasıl Gidilir, Bilet Fiyatları ne durumda otobüs ve araçların durakları neresi, nerede gibi sorularınıza yanıt vermek istiyoruz.

Van Yüksekova Nasıl Gidilir?

Bildiğiniz gibi Yüksekova Hakkari ilimizin bir ilçesidir. Van’dan Yüksekova’ya gidebilmeniz için aşağıdaki yolları takip etmelisiniz ;

Hava alanından gitmek isterseniz eğer, uçaktan indikten sonra hava alanında Yüksekova araçları bulunmaktadır. Onlara 30 lira verip direk gidebilirsiniz. Eğer bulmazsanız araçları o zaman şehir merkezinde Cumhuriyet caddesi üzerine gelip oradan araçlara binebilirsiniz.

Diğer seçenek ise eğer şehir merkezinde iseniz o zamanda Cumhuriyet caddesi üzerinden Van AVM yönüne doğru yürüyün ve yol üzerinde Hakkari Yüksekova diye bağıran araç sahiplerini göreceksiniz. Yine 30 lira karşılığında gidebilirsiniz.

Son olarak yol 3.5 saat sürmektedir.

Sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın