Vanderhall Fiyat

Vanderhall fiyatları kaç TL gibi sorular, Vanderhall marka otomobil almak isteyen kişiler tarafından sık sık sorulur. Marka özellikle klasik araba tutkunları tarafından büyük bir ilgi göstermektedir.

Vanderhall Fiyat

Vanderhall kapsamında mevcut olan farklı araç modelleri vardır. Fiyatlar buna göre değişkenlik gösterir. Vanderhall Fiyatı güncel olarak ortalama 55000 TL ila 94000 TL arasındadır.

Tüm araçlarda olduğu gibi Vanderhall’da da km ve model değiştikçe, araçların fiyatları etkilenmektedir.

Vanderhall Fiyat Etmenleri Neler?

Vanderhall farklı araçlarda farklı fiyatlar sunmaktadır. Her aracın özelliği farklı olduğu için Vanderhall fiyat da buna göre değişmektedir. Ancak temel özellikler şöyle görülmektedir;

 1. Traction Control
 2. Başlatma Düğmesi
 3. Kilitli Torpido Gözü
 4. Siyah V-Tex Döşeme
 5. 2 Standart Egzoz
 6. Mat siyah 18 jant
 7. ABS’li çift servo fren
 8. Elektrik destekli servo direksiyon
 9. V – Tex sarılı direksiyon
 10. 6 vitesli otomatik şanzıman
 11. 5 Litre doğrudan enjekte 4 silindir turbo
 12. Mat siyah ölü, gaz ve fren pedalları
 13. Turbo şarjlı
 14. Direkt enjeksiyonlu
 15. Değişken vana zamanlaması teknolojisi
 16. Çift tepegöz
 17. Sıralı dört silindirli konfigürasyon
 18. 136 kW / 185 HP

Her aracın kendine özgü farklı özellikleri de yer almaktadır.

Vanderhall Kişiselleştirme Var Mı?

İnsanlar aldıkları aracın kendine özel olmasını, hem estetik hem de işlevsel anlamda ihtiyaçlarını karşımasını arzu edebilir. Vanderhall, araç modellerinde bir takım kişiselleştirmelere imkan vermektedir. Farklı renk seçenekleri de bu kapsamdadır.

Ancak bu durumdan Vanderhall fiyat etkilenmektedir. Dolayısıyla özelleştirme seçenekleri ve bütçe hesaplaması doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Vanderhall Araç Modelleri Neler?

Vanderhall farklı araç modellerine sahiptir. Resmi sitesine göre bunlar aşağıdaki şekilde görülmektedir;

 1. Vanderhall Venice
 2. Vanderhall Venice GT
 3. Vanderhall GTS
 4. Vanderhall Carmel Blackjack
 5. Vanderhall Carmel
 6. Vanderhall Carmel GT
 7. Vanderhall Carmel GTS
 8. Vanderhall Brawley
 9. Vanderhall Brawley GT
 10. Vanderhall Brawley GTS
 11. Vanderhall Venice Blackjack
 12. Vanderhall Edison 2

Bunların arasında Brawley serisi pek yakında olarak etiketlenmiştir. Vanderhall Venice Blackjack ve Vanderhall Edison 2 üretimleri ise sona ermiştir. Buna karşılık piyasada ikinci ellerini bulma hala mümkündür.

Vanderhall CARMEL Türkiye Fiyatı

Vanderhall Carmel marka otomobil almak isteyen ve Türkiye de yaşayan kişiler şuanki kura göre yaklaşık olarak 758.118,77 TL ödemesi gerekmektedir.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın