Venedik

Türk vatandaşlarının yurt dışında en çok gittikleri şehirlerden birisi olan Venedik, İtalya’bir kenti ve gondollarıyla ünlü popüler bir turistik merkezdir.

İçindekiler

Venedik Nerededir?

Venedik kenti yukarıda yazdığımız gibi bir İtalyan kentidir ve Türk vatandaşlarının en çok gittikleri tatil yörelerinden birisidir.

Venedik kentine Türkiye’den THY ile her gün 3 defa uçak kalkmaktadır. Yolculuk süresi minimum 3 saat sürmektedir. Marco Polo Hava limanı‘na indikten sonra çıkışta üzerinde “Public transportation tickets” yazan bankolardan şehir merkezine giden otobüsler için bilet satın alabilirsiniz. Tek kişilik bilet fiyatları ise 8 euro civarındadır. Tabi bilet fiyatları gittiğiniz zamana göre değişkenlik gösterebilir.

Bineceğiniz otobüslerin ise oldukça konforlu ve rahat olduğunu söylemeliyiz. Ancak otobüsler belli bir noktaya kadar gidebilmektedir. Şehir içinde otobüslerin dolaşmasına izin vermedikleri için otobüsten indikten sonra yayan olarak gitmek istediğiniz yere gitmelisiniz.

Not: İstanbul’dan kendi aracıyla gitmek isteyenleri ise 1700 km lik bir yolculuk beklemektedir. Yaklaşık olarak 18 saat yol sürmektedir.

Venedik'e Nasıl Gidilir?
Venedik’e Nasıl Gidilir?

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın