Venezia Mega Outlet İstanbul Nasıl Gidilir

Venezia Mega Outlet Nerede, Venezia Mega Outlet İstanbul Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Venezia Mega Outlet Nerede

Venezia Mega Outlet İstanbul nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Küçükköy, Karadeniz Mahallesi Eski Edirne Asfaltı, Metris Kavşağı No:408, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Venezia Mega Outlet Nasıl Gidilir

Venezia Mega Outlet İstanbul nasıl gidilir, Venezia Mega Outlet yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Venezia Mega Outlet İstanbul Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

36ACebeci Peronlar
36CYYenibosna Metro
36MMecidiyeköy Avm
36VVezneciler
336ECebeci Peronlar
336HHadımköy Akpınar Peronlar / Sondurak Yönü
HT5Nur Sitesi
36Ertuğrul Gazi
36KEEminönü
38MCevatpaşa
MİNİBÜS: A-15Suatlar
MİNİBÜS: A-15Boğazköy
MİNİBÜS: A-15Bolluca
MİNİBÜS: A-15Taşoluk Toki Konutları
MİNİBÜS: A-15Haraççı
MİNİBÜS: A-15Çilingir
MİNİBÜS: A-28Yayla
MİNİBÜS: A-40Güzeltepe
MİNİBÜS: A-74İmrahor
36CBCebeci Peronlar

Venezia Mega Outlet En Yakın Otobüs Durakları

Kiptaş Venezia3 dk yürüme
Şehit Gökhan Topçu7 dk yürüme
Meskenler / Sultançiftliği Yönü7 dk yürüme
1137.Sokak / Mehmet Akıf Parkı Yönü9 dk yürüme
Akşemsettin Sokak 1410 dk yürüme

Venezia Mega Outlet İletişim

Telefon: 0212 618 81 01

Venezia Mega Outlet İstanbul Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın