Vestel Smart TV Disney Plus Yükleme

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde Vestel TV Disney Plus yükleme konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Vestel Smart TV Disney Plus yükleme konusunda doğru cevabı verdik.

Vestel bilindiği üzere son çıkan tüm uygulamaları Smart TV özelliği sayesinde televizyonunuza indirebilmenize olanak sağlayan ve bu uygulamaları televizyonunuzda kullanabilmenizi sağlayan uygulama indiriciye sahip. Uygulama indirme özelliği sayesinde Disney Plus dahil diğer tüm mağaza öğelerini Vestel Smart TV’e indirebiliyorsunuz. Peki, Vestel Smart TV Disney Plus yükleme işlemi nasıl yapılıyor? İşte sizlere cevabı!

Vestel Smart TV Disney Plus Yükleme Yöntemi

Vestel Smart TV Hakkında Kısa Bilgi

Vestel Smart TV’ler Linux alt yapısını kullanmaktadırlar. Birden fazla güvenlik protokolüne sahip olan bu cihazlar için uygulama mağazasından uygulama indireceğiniz zaman sizden birden fazla şifre istenebilir. Yani hesap bilgilerinizi girerek uygulamaları indirebilirsiniz. Vestel, Smart TV’ler için alt yapısını güvenli tutabilmek amacıyla ve kullanıcılarının gizliliğine önem verdiği için Linux alt yapısıyla satış yapmaktadır. Fakat bu her Vestel Smart TV için geçerli değildir. Bazı akıllı televizyonlarda Android işletim sistemi bulunuyorken bazı akıllı televizyonlardaysa Linux işletim sistemi bulunmaktadır.

Vestel Smart TV Disney Plus Yükleme Yöntemi

Vestel Smart TV’nize Disney Plus yüklemek istiyorsanız aşağıda yer alan ve paylaştığımız Disney Plus yükleme yöntemini kullanabilirsiniz.

  • Televizyon kumandanızı kullanarak uygulama mağazasına giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra arama kutucuğuna ‘’Disney Plus’’ yazın.
  • Karşınıza çıkan Disney+ uygulamasını Smart TV’nize ‘’İndir’’ butonuna basarak indirin.

Eğer televizyonunuz yani Vestel markalı Smart TV’niz Android işletim sistemine sahipse Disney Plus uygulamasını indirebilirsiniz. Linux işletim sistemine sahip olan Vestel Smart TV’lere Disney Plus uygulamasını indiremezsiniz.

Vestel Smart TV Disney Plus Uygulaması Yok

Vestel Smart TV’lerde Disney+ uygulamasını mağazada bulamıyorsanız bunun nedeni Vestel Smart TV’lerin Linux işletim sistemine sahip olmasıdır. Sorun televizyonunuzdan kaynaklı değildir. Aksine Disney+ uygulamasının Vestel Smart TV’lerde bulunmamasının nedeni Disney Plus uygulama üreticisinin Linux işletim sistemine sahip olan akıllı televizyonlarda kullanılmasını istememesinden kaynaklıdır. Yani bir nevi Disney Plus uygulaması Linux işletim sistemini desteklememektedir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Vestel Smart TV Disney Plus Yükleme” üzerine 6 yorum
      • Nasıl yani, dalga mı geçiyor Vestel. Verdiklerini sözlerini tutsunlar bu kadarı da pest. Ona çözüm bulsunlar o televizyonyu şubelerin önünde kırarım.

        Yanıtla
Yorum yapın