Vodafone E- Sim Ücreti Ne Kadar? (Doğru Bilgi)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Vodafone E – Sim ücreti ne kadar? Konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Vodafone E – Sim ücreti hakkında doğru cevabı verdik. Aynı zamanda E – Sim ne demek, E – Sim ne işe yarar, E – Sim nasıl alınır? Başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Teknolojinin giderek gelişmesi ve hayatımızı tamamen kolaylaştırması nedeniyle teknoloji firmaları da farklı farklı çözümler üreterek kolaylıklar sağlamaktadır. Hayatımızı kolaylaştıracak ve bizlere büyük fayda sağlayacak özelliklerden bir tanesi de operatör şirketlerinin e – sim özelliğidir. Bu özellik sayesinde operatör şirketinizin fiziksel hattına gerek kalmadan telefonunuzu kullanabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Peki, Vodafone E – sim ücreti ne kadar? İşte sizlere doğru cevabı!

Vodafone E- Sim Ücreti Ne Kadar?

E – Sim Nedir?

Teknoloji her geçen yıl gelişiyor ve bizlere inanılmaz fırsatlar sunuyor. Hayatımızın merkezinde yer alan ve her bireyin artık iletişim için zorunlu olarak kullandığı akıllı telefonlar için birden fazla özellik mevcut. Son yapılan özelliklerden bir tanesi de e – sim özelliği. Dijitalleşme de önemli bir serüvene imza atan e – sim özelliği hiçbir operatör şirketin fiziksel hattına ihtiyaç duymadan sorunsuz olarak akıllı telefonunuzu kullanabilmenizi sağlıyor.

E – Sim yani İngilizcede ‘’Embedded SIM’’ veya Türkçede ‘’Yerleştirilmiş SIM’’ demektir. Eskisi gibi SIM kartlara gerek kalmadan telefonlara gömülü bir şekilde dijital sim kart kullanmaya başlayabilirsiniz. E – Sim teknolojisinde farklı numaralar kullanabilmek için birden fazla SIM karta ihtiyacınız olmaz. Yurtdışı seyahatlerinde önemli bir avantaj sağlayan e – sim özelliği sim kartınızı çıkartıp takmaya gerek kalmadan anında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

E – Sim Ne İşe Yarar?

E – Sim ile birlikte birden fazla özelliğe sahip olursunuz. Telefonunuzu birden fazla hat ile yönetebilir ve aynı anda 2 hat ile dilediğiniz kadar görüşme sağlayabilirsiniz. E – sim özelliğinin bizlerin hayatına kattığı kolaylıkları sizlere aşağıda paylaştık.

  • Çift sim kart olacak şekilde telefon kullanabiliyorsunuz.
  • Sim kartınızın kaybolma, çalınma olaylarına karşı daha güvenli oluyorsunuz.
  • Telefonunuza birden fazla e – sim özelliği ekleyerek verileriniz için farklı tarifeleri kullanabiliyorsunuz.
  • E – sim tamamen çevre dostudur ve herhangi bir plastik içermemektedir.

Vodafone E – Sim Ücreti Ne Kadar?

Vodafone E – Sim ücreti şu anki güncel fiyatıyla 2022 yılında 55 TL’dir. 55 TL ödeme yaparak Vodafone bayilerinden E – sim satın alabilir ve telefonunuzun kamerasıyla QR kodunu okutarak E – sim kartınızı anında aktif edebilirsiniz.

E – Sim Nasıl Alınır?

E – sim almak için operatör şirketinizin bayilerine, şubelerine gitmeniz gerekir. Herhangi bir Vodafone bayisine veya kendi İSS’nize gitmeniz size yardımcı olacaktır. Bayiye gitmeden önce cihazınızın e – sim özelliğine uygun olup olmadığını öğrenmek için Vodafone müşteri hizmetlerini(0542 542 00 00) arayabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın