Vodafone Hediye Çarkı Hilesi (Süper Yöntem)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde Vodafone hediye çarkı hilesi hakkında soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Vodafone hediye çarkı hilesi hakkında bilgiler sunmuş olacağız. Aynı zamanda Vodafone çark çevirme hilesi, Vodafone yanımda internet çıkarma, Vodafone yanımda sınırsız çark çevirme hilesi başlıklarında da farklı bilgiler paylaşmış olacağız.

Türkiye’nin en büyük 3 operatöründen bir tanesi olan Vodafone milyonlarca kullanıcıya hizmet sunmaktadır. Hizmetlerinin yanı sıra daha fazla müşteriye ulaşmak isteyen Vodafone müşterilerine hediye çarkı gibi özellikleri de sunarak hediyeler vermek istiyor. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kullanabileceğiniz Vodafone hediye çarkı size internet, dakika, sürpriz hediyeler verebilir. Peki Vodafone hediye çarkı hilesi tam olarak nasıl yapılıyor? İşte sizlere tüm detaylarıyla Vodafone Yanımda sınırsız çark çevirme hilesi…

vodafone hediye çarkı hilesi

Vodafone Yanımda Sınırsız Çark Çevirme Hilesi

Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra binlerce avantajla karşılaşabilirsiniz. Bu avantajlardan bir tanesi de; ‘’Vodafone hediye çarkıdır.’’ Hediye çarkı özelliği sayesinde internet, dakika ve sürpriz hediyeler kazanabiliyorsunuz. Hediye çarkını kullanan Vodafone müşterileri bu çarktan en çok hediye internet kazanmak istiyorlar peki hediye interneti nasıl kazanabiliriz?

Vodafone Yanımda uygulamasının muhteşem özelliklerinden bir tanesi olan hediye çarkında hile yapmak istiyorsanız ne yazık ki tam sonuç veren bir hile bulunmuyor lakin size birkaç öneri de bulunacağız.

  • Vodafone Yanımda uygulamasına girin.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Hediye çarkını açın.
  • Çarkı çevirin ve internetinizi kapatın.
  • Çark durduktan sonra internetinizi yeniden açın.

Bu sayede belki sınırsız çark çevirme hilesini yapabilirsiniz. Hediye çarkından daha fazla internet kazanmak istiyorsanız hediye çarkını hafta sonları değil hafta içlerinde çevirmeniz gerekir. Hafta içi Vodafone Yanımda uygulaması size daha fazla hediye internet verebilir.

Vodafone Hediye Çarkı Hilesi

Vodafone’un en iyi ve en çok sevilen uygulamalarından olan hediye çarkında hile yapmak için yukarıdaki yöntemi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kullanabileceğiniz bir diğer yöntemi de sizlere aşağıda paylaştık. Bu yöntem yine sonuç verebilecek bir yöntem olarak biliniyor fakat çok sık kullanılmıyor.

  • Telefonunuzun ayarlar kısmına girin.
  • Ayarlar kısmında ‘’Saat ve Tarih’’ sekmesine giriş yapın.
  • Saat ve Tarihi bir hafta önceye ayarlayın veya bir hafta sonraya ayarlayın.
  • Kaydedin.

Bu yöntem yine hediye çarkı hilesinde en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Fakat her zaman doğru çalışmayabilir.

Vodafone Yanımda İnternet Çıkarma

Vodafone Yanımda uygulamasından çok daha fazla internet alabilmek istiyorsanız hediye çarkını hafta sonları yerine hafta içlerinde çeviriniz. Aynı zamanda hafta içi herhangi bir gün çevirmek yerine Pazartesi günleri çevirebilirseniz çok daha büyük hediye alma şansına sahip olursunuz.

Hediye çarkından internet kazanırsanız çarkı bir kez daha çeviremezsiniz çünkü Vodafone Yanımda uygulamasının hediye çarkı özelliği haftada sadece 1 kez kullanılabilir olarak ayarlanmıştır. Yeni haklar kazanmak için bir diğer haftayı beklemeniz gerekir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

4.2/5 - 23 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın