Vodafone Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

Vodafone Yeni Hat Fiyatları (Faturasız) ne kadar? Vodafone Türkiye’de birçok aboneye sahiptir. Sahip olduğu avantajlı seçenekler sayesine her geçen gün buraya geçmek, yeni bir almak isteyen kişilerin sayısı artmaktadır.

YouTube video

Bu nedenle doğal olarak faturasız hattın ne kadar olduğu sorusu da akıllara gelmektedir. Soruya 95 ile 120 Türk lirasında olduğu şekilde cevap verilebilir. Bayiden bayiye göre farklılıklar gözlemlenebilir. Dolayısıyla yaşadığınız yerde farklı şubelerine giderseniz değişik seçenekleri görebilirsiniz.

Böylece Vodafone yeni hat ne kadar? Sorusuna da yanıt verilebilir. Ancak buna ek olarak hangi paketleri tercih edebileceğiniz de bilmeniz önerilir. Böylece faturasız hat daha kullanışlı hale gelebilir.

Vodafone Destek Faturasız Paketler

Vodafone faturasız paketler oldukça fazladır. Bunların her biri size farklı seçenekler sunar. Her birini inceleyebilir, ardından size en uygun olana karar verebilirsiniz. Destek Kolay Paketlerin temel bilgilerini aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

Paket AdıDakikaSMSİnternetFiyat
Destek Kolay Paket 25002500 Dakika500 SMS750 MB27 Türk lirası
Destek Kolay Paket 71000 Dakika500 SMS7 GB29 Türk lirası
Destek Kolay Paket 101000 Dakika500 SMS10 GB35 Türk lirası
Destek Kolay Paket 151000 Dakika500 SMS15 GB40 Türk lirası
Destek Kolay Paket1000 Dakika500 SMS19 GB49 Türk lirası

Destek Kolay paketleri ayrıntılı olarak incelerseniz, size en uygun olanları bulmanız mümkündür. Vodafone hat fiyatları konusuna ek olarak bunu bilmek bütçe hesaplamanıza yardımcı olabilir.

Vodafone Süper Kolay Faturasız Paketler

Vodafone tarafından sunulan Süper Kolay Paketler de Vodafone faturasız paketler arasındadır. Aşağıdaki tabloyu incelerseniz, bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paket AdıSMSDakikaİnternetFiyat
Süper Kolay Paket 3750 Dakika250 SMS3 GB54 Türk lirası
Süper Kolay Paket 10750 Dakika250 SMS10 GB74 Türk lirası

Süper Kolay paketler numara taşıma ardından alınabilmektedir. Bu çerçevede iki seçeneği de değerlendirebilirsiniz. 28 günlük olan bu çözümler tekrar etmez. Ancak bunları tercih etmek istemiyorsanız değişik paketleri değerlendirmeniz de mümkündür.

İstediğiniz pakete Vodafone yeni hat fiyatları eklerseniz, ne kadar ödemeniz gerektiğini bulabilirsiniz. Bir paket seçmek zorunlu olmasa da sürekli wi-fi aramak zorunda kalmamak, internete her yerde girmek istiyorsanız almanız tavsiye edilir.

Bunun yanı sıra kesintisiz bir iletişim kurmak istiyorsanız, paketler size uygun fiyatla daha iyi çözümler sunar.

Vodafone Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)
Vodafone Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

Vodafone Faturasız Paketler Neler?

Vodafone faturasız paketler yeni gelenler için özel seçeneklere sahiptir. Eğer hattınızı yeni satın almışsanız, Süper Kolay Paketi 15’den faydalanabilirsiniz. 15 GB internete sahip olup 750 Dakika interneti 250 SMS’i vardır.

28 günlük olduğu için bittikten sonra tekrar etme özelliği yoktur. Dolayısıyla alırken göz önünde bulundurulması önerilir.

Vodafone Freezone Faturasız Paketler

Freezone, faturasızlara uygun çözümler sunmaktadır. Vodafone faturasız paketler kapsamında şu seçenekler vardır;

Paket AdıİnternetDakikaSMSFiyat
Süper Kolay Paket 77GB+2GB+Sınırsız WhatsApp75025064 Türk lirası
Süper Kolay Paket 1010GB+2GB+Sınırsız WhatsApp75025074 Türk lirası
Süper Kolay Paket 1515GB+2GB+Sınırsız WhatsApp75025084 Türk lirası

Tüm bu faturasız paketleri incelerseniz size en uygun olanı bulabilirsiniz. Bunun üzerine Vodafone faturasız hat fiyatları hakkında bir değerlendirme yapabilirsiniz.

SSS

Bu başlık altında Vodafone faturasız hatlar hakkına sıkça sorulanlara ulaşabilirsiniz.

Vodafone Yeni Bir Hat Ne Kadar?

Vodafone faturasız hatlar 95 ile 120 Türk lirası arasında farklılık göstermektedir. Farklı bayilerde değiştiği için farklı adresleri ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone SIM Kart Fiyatı Ne Kadar?

Eğer mevcut numaranızı Vodafone’a taşımak isterseniz işlemleri ücretsiz yapabilirsiniz. Ancak yeni bir hat almak istiyorsanız ücreti 95 ile 120 arasında değişmektedir.

Vodafone Yeni Hat Çıkarmak Kaç TL?

Vodafone’un dijital kanallarından yapılan başvurular tamamen ücretsizdir. Bunun için bir ücret ödemezsiniz.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın