WhatsApp Çevrimiçi Kapatma (En Kolay Yoldan)

WhatsApp çevrimiçi kapatma konusunda sık soru alıyoruz. 30 Nisan 2019 tarihinde WhatsApp, 31 Aralık 2019 tarihi itibariyle çevrimiçi hizmetini kapatacağını duyurdu. Bu durum, arkadaşları ve aileleriyle iletişimde kalmak için mesajlaşma platformuna güvenen dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca WhatsApp kullanıcısı için büyük bir şok oldu. Peki, WhatsApp çevrimiçi kapatma nasıl yapılıyor? İşte sizlere doğru cevabı!

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, WhatsApp’ın çevrimiçi hizmetini kapatmanın, kaynaklarını şifreleme ve güvenlik gibi kilit alanları geliştirmeye daha iyi odaklamalarını sağlayacağını savunarak kararının arkasında durmaya devam ediyor. Bugün WhatsApp’da çevrimiçi gizliliğinizi koruyabilir ve tüm herkese çevrimiçi oluşunuzu kapatabilirsiniz. WhatsApp çevrimiçi kapatma adımları için okumaya devam edin.

WhatsApp Çevrimiçi Kapatma

WhatsApp Çevrimiçi Kapatma

WhatsApp çevrimiçi nasıl kapatılır? Diyenler için aşağıdaki adımları uygulaması sorunu kökten çözecektir. WhatsApp’da gizli takılmak ve çevrimiçi özelliğinizi kapatmak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • İlk olarak, ekranınızın sağ üst köşesindeki üç noktalı menü simgesine dokunun ve Ayarlar’ı seçin. Ardından, Hesap > Gizlilik > Son Görülen kısmına gidin ve “Son Görülme” seçeneğini kapatın. Bu, başkalarının WhatsApp’ta en son ne zaman aktif olduğunuzu görmesini engelleyecektir.
  • Hesap > Gizlilik > Okundu Alındıları bölümüne gidip bu seçeneği kapatarak da okundu alındılarını devre dışı bırakabilirsiniz. Bu ayar devre dışı bırakıldığında, kişiler mesajlarını ne zaman gördüğünüzü veya telefonunuza başarıyla teslim edilip edilmediğini göremez. Okundu bilgisini devre dışı bırakmanın diğer kişileri engellemeyi veya telefonunuzun ayarlarından okundu bilgisi özelliğini kapatmayı içerir.

Bu özellikleri devre dışı bıraktığınızda, WhatsApp artık adınızın yanında “çevrimiçi” durumunu göstermeyecektir. Başkalarının en son ne zaman kullandığınızı bilmesinden endişe etmeden mesajlaşma uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz!

WhatsApp Engelleyince Çevrimiçi Gözükür Mü?

WhatsApp’ta birini engellediğinizde, profili artık çevrimiçi görünmeyecektir. Bu, mesajlarınızı göremeyecekleri veya onlarla olan sohbet geçmişinizi okuyamayacakları anlamına gelir. Bu, yüzleşmekten kaçınmak ve biriyle iletişim halinde kalmaya devam ederken mesafeyi korumak istiyorsanız yararlı olabilir.

WhatsApp Engelleyince Profil Resmi Görünür Mü?

WhatsApp’ta birini engellediğinizde, profil resmi artık sohbetinizde görünmeyecektir. Bu, istenmeyen kişileri konuşmalarınızdan uzak tutmanın ve gizliliğinizi korumanın harika bir yoludur.

Hayalet Modu Nasıl Yapılır?

Telefonunuzdan Harita’yı açın Harita ekranının üst kısmındaki ⚙️ düğmesine dokunun. Hayalet Modu’nu açık konuma getirin

WhatsApp Çevrimiçi Takip Programı

WhatsApp, dünya çapında bir milyardan fazla kullanıcısıyla bugün piyasadaki en popüler mesajlaşma uygulamalarından biridir. Arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim halinde olmak için harika olsa da, çevrimiçi etkinlikleri izlemek için de kullanılabilir. Bu nedenle birçok kişi WhatsApp’ı sevdiklerini veya çalışanlarını izlemek için kullanıyor!

Bu yazıda, şu anda mevcut olan en iyi WhatsApp takip araçlarından bazılarına göz atacağız. İster çocuklarınızı gözetlemek ister çalışanlarınızı takip etmek isteyin, bu araçlar başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

  • mSpy: İnceleyeceğimiz ilk araç mSpy – güçlü bir izleme uygulaması çevrimiçi etkinlikleri, iletişimleri ve daha fazlasını izlemek için kullanılabilir. MSpy ile, kişiler arasında paylaşılan tüm konuşmalar ve medya dahil olmak üzere kullanıcının tüm WhatsApp geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamada en son ne zaman aktif olduklarını görebilir ve cihazlarının belirli işlevlerini uzaktan kontrol edebilirsiniz.
  • Spyzie: WhatsApp’ı takip etmek için bir diğer güçlü araç, farklı fiyat noktalarındaki kullanıcılar için çok çeşitli özellikler sunan uygun fiyatlı bir izleme çözümü olan Spyzie’dir. İster temel ister profesyonel düzeyde izleme yetenekleri arıyor olun, Spyzie ihtiyacınız olan her şeye sahip! En popüler özelliklerinden biri WhatsApp mesajlarını gerçek zamanlı olarak izleyebilmesidir – böylece hedef cihazınızda neler olup bittiğini her zaman tam olarak bilirsiniz.
  • FlexiSPY: WhatsApp aktivitelerini izlemek için bir diğer harika seçenek, gelişmiş yetenekler ve kapsamlı raporlama özellikleri sunan profesyonel bir izleme çözümü olan FlexiSPY’dir. FlexiSPY ile, sevdikleriniz veya çalışanlarınız hakkında her zaman güncel kalmak için WhatsApp konuşmalarını gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca düzenli aralıklarla cihaz ekranının ekran görüntülerini almak için de kullanabilirsiniz, böylece önemli hiçbir şeyi asla kaçırmazsınız.
  • Phonesheriff: Son olarak, özellikle kolluk kuvvetleri ve ticari kullanım durumları için tasarlanmış güçlü bir araç olan Phonesheriff Investigator’a geliyoruz. Bir hedef cihaz ve iletişimleri üzerinde tam kontrole ihtiyacınız varsa, Phonesheriff Investigator tam size göre! Tüm etkinliklerin ayrıntılı günlüklerini sağlamak için WhatsApp ve diğer popüler mesajlaşma uygulamalarını gerçek zamanlı olarak izleyebilen kapsamlı bir araçtır.

Gördüğünüz gibi, WhatsApp‘ı izlemek için birçok harika araç mevcut – bu nedenle ihtiyaçlarınız veya bütçeniz ne olursa olsun, sizin için uygun bir seçenek mutlaka vardır! Tercih ettiğiniz cihazda çevrimiçi etkinlikleri izlemeye başlamak için bugün onlara göz atın!

https://www.youtube.com/watch?v=XI53kNN1DjA

TikTok Keşfet Saatleri içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın