Whatsapp Herkesten Sil Süresi Ne Kadar?

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde WhatsApp herkesten sil süresi ne kadar diye soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize WhatsApp herkesten sil süresi ne kadar? Sorusunun doğru cevabını verdik. Aynı zamanda WhatsApp süresi geçen mesajı herkesten silme, WhatsApp herkesten sil hilesi, WhatsApp herkesten sil yok, WhatsApp herkesten sil kalktı mı? Başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

WhatsApp, Türkiye ve Dünya ülkelerinin bir çoğunda iletişim uygulaması olarak ilk sıralarda yer alan en popüler uygulamalardan bir tanesidir. Milyonlarca kullanıcıya hitap eden ve içerisinde her gün milyarlarca mesaj gönderimi yapılan WhatsApp’da sizlerde yerinizi alarak istediğiniz kişiye ücretsiz bir şekilde mesaj gönderebilir, görüntülü konuşabilir veya sesli mesajlar iletebilirsiniz. Peki, WhatsApp özelliklerinden bir tanesi olan herkesten sil özelliğinin süresi ne kadar? İşte sizlere doğru cevabı…

whatsapp herkesten sil zamanı

WhatsApp Herkesten Sil Özelliği Nedir?

WhatsApp kullananların belki de en çok tercih ettiği en sevilen özelliklerden bir tanesi olan ‘’herkesten sil’’ özelliği karşı tarafa gönderdiğiniz mesajları karşı taraf görmeden silmenizi sağlıyor. Özellikle yanlış birine mesaj gönderdiğinizde veya gönderdiğiniz mesajın hatalı olması durumunda WhatsApp’ın bu muhteşem özelliğinden faydalanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Nasıl Silinir?

WhatsApp’daki herkesten sil özelliğini kullanmak için yapmanız gerekenler çok basit.

  • WhatsApp uygulamasını açın.
  • Mesajın üzerine basılı tutun.
  • Sil > Herkesten Sil > Tamam’a basın.

Yukarıdaki sadece birkaç adımı uygulayarak yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajı anında karşı tarafa iletilse bile silebilirsiniz. Veya yanlış bir kişiye mesaj göndermişseniz yine karşı taraf mesajınızı görmeden anında silebilirsiniz.

WhatsApp Herkesten Sil Süresi Ne Kadar?

WhatsApp’ın en çok kullanılan ücretsiz özelliklerinden bir tanesi olan herkesten sil özelliğini mesajınızı gönderdikten 2 gün sonraya kadar kullanabilirsiniz. Yani mesajınızı gönderdiniz fakat üzerinden 3 gün geçti. İşte bu durumda karşı tarafa göndermiş olduğunuz mesaj üzerinden 3 gün geçtiği için silinemeyecektir. Fakat gönderdiğiniz mesajın üzerinden 2 gün geçmiş olsaydı mesajınızı sorunsuz bir şekilde herkesten sil diyerek silebilecektiniz. Bu yüzden bu süreye oldukça dikkat etmelisiniz.

WhatsApp Herkesten Sil Kalktı Mı?

Hayır, WhatsApp yapmış olduğu güncellemeyle birlikte WhatsApp herkesten sil özelliğini sadece 1 saat süreyle kullanıma sınırlıyorken artık 2 günlük süreyle kullandırıyor. Eski mesajlarınızı bu özellik sayesinde birkaç tık ile anında silebilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın