Xiaomi Uygulama Gizleme! Nasıl Yapılır? (Kesin Yöntem)

Xiaomi uygulama gizleme konusunda sık soru alıyoruz. Xiaomi’nin piyasadaki en iyi uygulama mağazalarından birine sahip olduğu inkar edilemez, ancak bu mükemmel olduğu anlamına gelmez! Bugün xiaomi telefonunuzu veya tabletinizi daha etkili bir şekilde kullanmanın birkaç yolunu ele alacağız.

Konuşacağımız ilk şeylerden bir xiaomi cihazları tarafından sunulan yerleşik uygulama gizleme özelliğidir. Birçok kişi bu özelliği zaten biliyor, ancak bilmeyenler için inanılmaz derecede yararlı olabilir! Uygulamalarınızı yalnızca özel bir desen veya parola ile erişilebilecek şekilde gizlemek için kullanabilirsiniz. Bu, önemli verilerinizi saklamanıza yardımcı olabilir. Peki Xiaomi uygulama gizleme spy saklama nasıl yapılır? İşte sizlere doğru yöntemi!

Xiaomi Uygulama Gizleme! Nasıl Yapılır?

Xiaomi Uygulama Gizleme

Eğer bir Xiaomi kullanıcısıysanız, muhtemelen Xiaomi uygulama gizleme özelliğini duymuşsunuzdur. Bu, uygulamaları ana ekranınızdan gizlemenize olanak tanıyan gerçekten kullanışlı bir özelliktir, böylece telefonunuzu kullanan başkaları onları bulamaz ve yanlışlıkla kullanamaz.

Xiaomi uygulama gizlemek için uygulanması gereken adımlar:

  • Ayarlar menünüze gidin.
  • Ek Ayarlar bölümüne girin.
  • Gizlilik > Uygulama Gizle’ye gidin.
  • Gizlemek için bir uygulamanın üzerinde sola kaydırın ve Gizle öğesine basın.
  • Bir uygulamanın gizliliğini kaldırmak için aynı işlemi tekrarlayın.

Bu özellik, çocuklarınız veya telefonunuzu sık kullanan ancak teknoloji konusunda çok bilgili olmayan başka biri varsa çok yararlıdır. Satın aldıkları tüm uygulamalar yanlışlıkla Play Store’dan satın alınamayacağı için asla yanlışlıkla bir uygulama satın alamaz.

Uygulama gizleme hangi telefonlarda var?

Telefonunuzun markası ya da modeli ne olursa olsun Ayarlar uygulamasını kullanarak  istediğiniz uygulamayı gizleme işlemi bütün Android telefonlarda olan bir özelliktir.

Xiaomi Uygulama Kilidi

Xiaomi cihazınız için bir uygulama kilidi mi istiyorsunuz? Bu kolay adımlarla, sadece birkaç dakika içinde bir tane oluşturabilirsiniz!

  • İlk olarak, cihazınızda Ayarlar uygulamasını açın ve Güvenlik > Uygulama Kilidi’ni seçin. Bu, telefonunuzda yüklü olan tüm uygulamaların bir listesini getirecektir. Her uygulamanın yanındaki onay kutusuna dokunmanız yeterlidir öğesine dokunun, ardından ekranın üst kısmındaki kilit simgesine dokunun.

Ardından, gerektiğinde uygulamalarınızın kilidini açmak için kullanılacak bir pin veya desen kodu girin. Sizin için hatırlaması kolay ancak başkalarının tahmin etmesi zor bir şey seçtiğinizden emin olun!

Xiaomi Uygulama Kaldırma

Eğer bir Xiaomi hayranıysanız, muhtemelen şirketin piyasadaki en iyi telefonlardan bazılarını ürettiğini biliyorsunuzdur. Ancak mobil deneyiminizi geliştirmeye yardımcı olacak uygulamalar da ürettiklerini biliyor muydunuz?

Xiaomi’nin uygulama paketi güçlü bir müzik çalar, harika bir pil yöneticisi ve kolay kullanım gibi özellik telefonunuzun. Belki de bazı uygulamalarını zaten denediniz, ancak bunları telefonunuzdan kaldırmak için hiç zaman ayırmadınız. Eğer öyleyse, bugün size bunun ne kadar kolay olduğunu göstereceğiz!

  • İlk olarak, Xiaomi cihazınızdaki App Store’u ziyaret edin ve kaldırmak istediğiniz uygulamayı bulun. Üzerine dokunun ve ‘Kaldır’ deyin.
  • Şimdi, bu uygulamanın kaldırılmasını onaylamak isteyip istemediğinizi soran bir açılır pencere alacaksınız. Cihazınıza bağlı olarak ‘Kaldır’ veya ‘Tamam’a tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı şimdilik silme konusunda fikrinizi değiştirirseniz ‘İptal’i seçip daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Macbook Uygulama Silme – Kapatma içeriğine göz atın.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın