Yağmur Gibi Müşteri Yağdıran Dua (En Etkilisi)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde yağmur gibi müşteri yağdıran dua nedir? Sorusunu aldık. Bu içeriğimizle birlikte yağmur gibi müşteri yağdıran dua hakkında detaylı bilgiler aktarmış olacağız. Bununla birlikte siz değerli ziyaretçilerimize dükkanda bol satış için dua, bol müşteri için dua, müşteri çekme duası, satış yapmak için dua, hızlı satış yapmak için dua başlıklarında da farklı bilgiler aktarmış olacağız.

Türkiye’nin ve aynı zamanda Dünya’nın ekonomik anlamda çok büyük sıkıntılara girmesi tüm insanlığı derinden etkiliyor. Allah inancı olan vatandaşlarımızsa dua okuyarak rızıklarının artmasını, kazançlarının yükselmesini istiyorlar. Sığınacak tek bir Allah’ımız olduğundan dua ederek ondan dileklerimizi istememiz gerekir. Peki, dükkanımıza yeni müşteri gelmiyorsa ne yapmamız gerekir? İşte sizlere yağmur gibi müşteri yağdıran dua hakkında bilgiler…

Yağmur Gibi Müşteri Yağdıran Dua

Eğer bir iş yerine sahipseniz fakat yeteri kadar müşteri gelmiyorsa okuyabileceğiniz birden fazla dua vardır fakat bu dualar arasında en etkilisini sizlere aşağıda paylaştık. Paylaştığımız duayı günde 7 kere işe başlamadan önce okumanız buyrulur. Bu duayı okumanız haricinde iş yerinizin herhangi bir yüksek bir yerine de asmanızda büyük fayda vardır.

  • ‘’Allahu ekberu kebira velhamdülillahi kesira ve sübhanallahi bükraten ve esila. Ya rezzakü rizkan kesira.’’
hızlı satış yapmak için dua

Hızlı Satış Yapmak İçin Dua

Elimizde mallarımız var ama yeteri kadar müşterimiz yok olabilir. Yani müşteri dükkanımıza gelmiyor olabilir. Gelse bile bir şey satın almıyor olabilir fakat bu durumun önüne geçebilmek amacıyla Allah’a dua ederek çok daha hızlı satış yapabilmenizi sağlayabilirsiniz.

  • ‘’İnnallahe hüver razzaku zul kuvvetil metiyn.’’

Bu duayı iş yerinizi açmadan veya açtıktan sonra günde 10 kere okumanız işlerinizin yoluna girmesine, rızkınızın artmasına sebebiyet verebilir.

Müşteri Çekme Duası

Daha fazla müşteriye ulaşabilmek için ve çok daha fazla iş yapabilmek için Allah’tan isteğinizi asla kesmeyin. Siz ne kadar dua ederseniz, işinizde ne kadar çaba ve gayret gösterirseniz Allah en sonunda sizi ödüllendirecektir. Dualarınızı okurken mutlak surette duanızın kabul olacağına ve temiz kalple okuduğunuza emin olunuz.

Müşteri çekme duası olarak bilinen küçük bereket duası, iş yerinizin çok daha fazla iş yapmasına olanak sağlayabilir. Peygamber efendimiz (S.A.V) dünyadaki işlerimizin çok daha hayırlı olması ve bol kazançlı olması için Vakıa suresinin okunmasını söylemiştir. İşte sizlere bereket duasının okunuşu…

  • ‘’Yâ Allahu, yâ Rabbi, yâ Hayyü, yâ Kayyûmü, Yâ Zel Celâli ve ikram. Es’elüke bismikel azîmil-a’zami Enterzukanî helâlen tayyiben  Alahümme in kâne rızkunâ fissemâi enzilhu Ve in kâne fil ardi ezhirhu ve in kane ba’iden karribhu  Ve in kâne kâriben yessirhü  Ve in kâne kalîlen kessirhü  Ve in kâne kesîren ihfazhü bilbereketi.’’

Bol Müşteri İçin Dua

Daha hızlı satış yapmak için Peygamber efendimizin (S.A.V) rızık duasını okumayı deneyebilirsiniz. Hz. Muhammed (S.A.V) bu rızık duasını yaşar haldeyken Hz. Ali’ye öğretmiştir.

  • ‘’Allahümmekfini bi helalike an harmike veğnini bi fadlike ammen sivake.’’

Rızık duasının Türkçe karşılığı ise şu şekildedir;

  • ‘’Allah’ım bana helal rızık nasip ederek haramlardan koru. Lütfunla beni senden başkasına muhtaç etme.’’

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

5/5 - 2 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın