Yedikule Hayvan Barınağı

Fatih Belediyesi tarafından hizmete açılan Yedikule Hayvan Barınağı, sadece hayvan severlerin değil aynı zamanda herkesin ilgisine mazhar olmuştur.

Yedikule Hayvan Barınağı Nerede?

Adres : Yedikule Mahallesi Yedikule Çırpıcı Yolu, Mermerkule Sk., 34107 Fatih

Hayvan barınağını ziyaret edebileceğiniz gibi aynı zamanda onların yiyebileceği güzel besinleri de ikram edebilirsiniz. Oldukça hijyenik ve güzel koşullarda beslenen hayvanlar, sizden de destek beklemektedirler. Anlamlı bağışlar yaparak onların daha iyi koşullarda yaşamasına destek olabilirsiniz.

Ziyaret Saatleri

Hayvan barınağına ziyaret saatleri haftanın her günü saat 10:30’da başlamakta ve 15:00’da sona ermektedir.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın