Yeni Cami

Türkiye’nin hemen her ilinde elhamdülillah bir camimiz bulunmaktadır. Biz sizlere bu yazımızda İstanbul Eminönü Yeni Cami nerede ve nasıl gidilir hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Yeni Cami Nerededir?

Yeni Cami İstanbul ilimizde ve Eminönü’nde yer almaktadır. İnanılmaz bir turist kalabalığını civarda görebilirsiniz. Tarihi camiye gelenler burayı gezdikten sonra genellikle ya çarşıyı gezmeye ya da köprü üzerine çıkmaktadırlar. Yeni Cami ya da bir diğer adıyla Valide Sultan Cami, İstanbul Fatih’te yer alan Eminönü Semtindedir.

Yeni Cami Nasıl Gidilir?

Camiye gidebilmek aslına bakarsanız çok kolay. Eminönünden geçen tüm otobüsler ve tramway ile buraya gelebilirsiniz.

Yeni Cami Nerede, Nasıl Gidilir?
Yeni Cami Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın