Yeni Nesil Meyhane Nerede Nasıl Gidilir?

Yeni Nesil Meyhane Nerede, Yeni Nesil Meyhane Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Yeni Nesil Meyhane Nerede

Yeni Nesil Meyhane Nerede

Yeni Nesil Meyhane nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Caddebostan, Caddebostan İskele Sk. No:25, 34728 Kadıköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yeni Nesil Meyhane Nasıl Gidilir

Yeni Nesil Meyhane nasıl gidilir, Yeni Nesil Meyhane yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Yeni Nesil Meyhane Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
GZ1Kadiköy – Rihtim1 Peron Yönü
ER1Kadiköy – Rihtim1 Peron Yönü
4Maltepe Peronlar – Peron Yönü
16Pendik – 2.Peron Yönü
16DKaynarca Sondurak – Pendik Yönü

Yeni Nesil Meyhane En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Tütüncü Mehmet Efendi – Göztepe Istasyon Yönü2 dk yürüme
Gelengül Sokak – Pendik Yönü9 dk yürüme

Yeni Nesil Meyhane Telefon Numarası

Telefon: 0850 606 23 23

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın