Yerebatan Sarnıcı Nerede Nasıl Gidilir

Yerebatan Sarnıcı Nerede, Yerebatan Sarnıcı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Yerebatan Sarnıcı Nerede Nasıl Gidilir

Yerebatan Sarnıcı Nerede

Yerebatan Sarnıcı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Alemdar, Yerebatan Cd. 1/3, 34110 Fatih/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yerebatan Sarnıcı Nasıl Gidilir

Yerebatan Sarnıcı nasıl gidilir, Yerebatan Sarnıcı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Yerebatan Sarnıcı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
BN1Halkali Park –

Yerebatan Sarnıcı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Çatladikapi – Yenikapi Yönü9 dk yürüme

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın