Youtube Simulator Z Codes (Yeni Kodlar)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Youtube simulator Z codes konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte Youtube Simulator Z codes konusunda doğru kod paylaşımını yaptık. Aynı zamanda Roblox Simulator Z codes, Roblox Youtube life kodes başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Roblox’un muhteşem alt oyunu Youtube Simulator Z’ye hoş geldin! Youtube Simulator Z ile sende profesyonel bir şekilde bir Youtuber’ın hayatını yaşamaya başlayabilirsiniz. Sunucu içerisindeki en iyi Youtuber olabilmek için kıyasıya yarış et. Yeni bilgisayarlar, web kameraları veya düzenleme yazılımları alarak Youtuber heyecanını yükselt. Peki, Youtube Simulator Z Codes yani kodları neler? İşte sizlere doğru kodlar…

Youtube Simulator Z Codes

Youtube Simulator Z Codes

Roblox’un en çok oynanan Youtube Simulator Z Codes için her gün yeni kodların araştırmasını yapıyoruz. Yeni bir oyun olmasına rağmen yapımcı tarafından sürekli yeni kodlar veriliyor. Bu kodları kullanarak oyunun en iyisi olabilirsiniz. O yüzden bu sayfayı yeni kodları görebilmek için sık bir şekilde kontrol edin.

Youtube Simulator Z Kodları

Kasım 2022’de yayınlanan yeni kodların paylaşımını aşağıda yaptık. Kodları kullanarak farklı ödüller kazanabilirsiniz. Eğer kodların nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız alt kısımda yer alan diğer alt başlıklara göz atın.

Kodların her birisi büyük / küçük harflere duyarlıdır. Bu yüzden kodları tabloda göründüğü şekilde ekleyin. Tablo içerisinde kodlar büyük veya küçük, harfler, sayılar, noktalama işaretleriyle yer alabilir. Oldukça kolay kodlar olduğundan dolayı zorlanacağınızı zannetmiyoruz.

KodÖdülAktif/Süresi Dolmuş
ChallengesSohbet balonlarını yeni animasyonlarla değiştirirAktif
VerifiedOyun içi sohbeti doğrularAktif
YTZSize gizli bir kod verirAktif

Youtube Simulator Z Kodları Nasıl Kullanılır?

Oyun içerisinde yayınlanan ücretsiz kodları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız ve ödülleri hesabınıza nasıl yükleyeceğiniz konusunda endişeniz varsa aşağıdaki adımları takip edin.

  • Oyunu açın.
  • Ekranın sol kısmındaki kodlar menüsüne basın.
  • Kodu kutuya yazın ve gönder butonuna basın.

Kodları doğru girmenize rağmen çalıştıramıyor musunuz? O halde bu kodların süresinin dolduğu anlamına gelir. Hatayla karşılaşıyorsanız artık o kodun geçersiz olduğunu içeriyor fakat kodu doğru yazdığınızdan yine de emin olun. Eğer yeni kodları istiyorsanız bu sayfayı takipte kalın.

Youtube Simulator Z Codes Ne İşe Yarar?

Oyun içerisindeki aktiviteyi ve kullanıcıları destekleyebilmek amacıyla Youtube Simulator Z kodları ücretsiz olarak verilir. Kısa bir süre önce çıkan bu sürüm için yakın zamanda yeni kodların gelmesini beklemekteyiz.

Daha Fazla Kodu Nasıl Bulurum?

Daha fazla kodu bulabilmeniz ve hediyelerinizi profilinizde gösterebilmeniz için yeni kodları sürekli araştırmaktayız. Oyun yapımcısı tarafından yeni dağıtılan kodları ilk bu sayfada görebilirsin.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayın.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın