Ziraat Bankası Hafta Sonu Açık Mı?

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Ziraat bankası hafta sonu açık mı? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimiz değerli ziyaretçilerimize Ziraat bankası hafta sonu açık mı? Sorusunun doğru cevabını veriyor. Aynı zamanda Ziraat bankası hafta sonu çalışıyor mu, Ziraat bankası cumartesi açık mı, Ziraat bankası çalışma saatleri, Ziraat bankası çalışma günleri, hafta sonu bankalar açık mı? Sorusunun da cevabını veriyor.

Günlük bazda insanlar bankalara çok sık bir şekilde uğruyor ve maddi konulardaki işlemlerini halledebilmek amacıyla şubelerine gidiyorlar. Para konusunda çok sık işlem yapmak zorunda kalan veya banka hesabına bloke konulan, parası içeride kalan müşterilerde direkt olarak Ziraat bankası hafta sonu açık mı? Sorusunu araştırıyor. Aşağıda sizlere doğru cevabı verdik!

Ziraat bankası çalışma günleri
Ziraat bankası çalışma günleri

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri ve Günleri

Ziraat bankasıyla alakalı olarak çalışma saatlerini ve çalışma günlerini merak ediyorsanız aşağıda sizlere Ziraat bankasının çalışma saatlerini detaylı bir şekilde paylaştık. Aşağıda paylaştığımız tablo yardımıyla Ziraat bankası hafta sonu açık mı? Sorusunun da cevabını almış olursunuz.

Pazartesi09:00 / 12:30 – 13:30 / 18:00
Salı09:00 / 12:30 – 13:30 / 18:00
Çarşamba09:00 / 12:30 – 13:30 / 18:00
Perşembe09:00 / 12:30 – 13:30 / 18:00
Cuma09:00 / 12:30 – 13:30 / 18:00
CumartesiKapalı
PazarKapalı

Ziraat Bankası Hafta Sonu Açık Mı?

Ziraat bankası hafta sonu açık değildir. Bankalar sadece hafta içi hizmet sunarlar ve hafta sonu işlem gerektirecek olaylar için ATM’leri, müşteri hizmetlerini kullanmanızı önerirler. Yani ATM’de paranız sıkıştıysa, banka hesabınıza bloke geldiyse veya farklı bir olayla karşılaştıysanız hafta sonu banka şubeleri açık değildir. Banka şubelerine gitmek yerine Ziraat bankası müşteri hizmetlerini aramalısınız.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat bankası müşterilerine özel olarak hizmet sunan Ziraat bankası müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde sizlere yardımcı oluyor. Ziraat bankasında yaşamış olduğunuz tüm sorunlar için çözüm odaklı sonuçlar veriyor. Peki, Ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası

  • 444 00 00
  • 0850 220 00 00

Hafta Sonu Bankalar Açık Mı?

Hafta sonu hiçbir banka şubesi açık değildir. Hafta sonu banka şubelerinin açık olmaması sebebiyle işlemlerinize devam edebilmek için ATM’leri veya bankaların müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yine banka şubesinde olduğu gibi hizmet sunacak ve sizlere yardımcı olacaktır.

Halk Eğitim Merkezi Hafta Sonu Açık Mı? içeriğimize de göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın