Ankara Ahmet Andiçen İlkokulu Nasıl Gidilir

Ankara Ahmet Andiçen İlkokulu Nerede, Ankara Ahmet Andiçen İlkokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Ankara Ahmet Andiçen İlkokulu Nerede

Ankara Ahmet Andiçen İlkokulu Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Birlik, 06550 Çankaya/Ankara olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ankara Ahmet Andiçen İlkokulu Nasıl Gidilir?

Ankara Ahmet Andiçen İlkokulu nasıl gidilir, Ankara Ahmet Andiçen İlkokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Ankara Ahmet Andiçen İlkokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

507Plevne Mahallesi-Ümitköy Metro Istasyonu
507-1Plevne Mh.-Ümitköy Metro Istasyonu
507-2Fatih-Plevne Mah-Ümitköy Metro Ist
525Plevne Mah.-Sihhiye
525-1Plevne Mah.-Sihhiye
525-2Fatih-Plevne Mah.-Sihhiye
525-6Fatih-Plevne Mah.-Sıhhiye

Ankara Ahmet Andiçen İlkokulu İletişim

Telefon: (0312) 439 06 58

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın