Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz 2024 (Yeni Yöntemler)

Instagram gizli hesap görme instagram gizli hesap görme iose ücretsiz konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimiz ile birlikte değerli ziyaretçilerimize 2024 Ocak Ayı için Instagram gizlilik hesap görme konusunda doğru yöntemleri paylaştık. Aynı zamanda Instagram gizli hesap bakma, Instagram gizli hesap hikaye bakma, Instagram gizli hesap görme sitesi başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Instagram gizlilik hesap görme şüphesiz Türkiye ve Dünya üzerindeki milyonlarca insanın günlük olarak en çok kullandığı, hikayeler ve fotoğraflar paylaştığı çok büyük bir uygulama. Milyonlarca kişi arasında Instagram’ın gizli hesaplarıysa epey bir dikkat çeker durumda. Eğer birisinin hesabını merak ediyorsanız ve neler paylaştığını görmek istiyorsanız Instagram için geliştirilen gizli hesap görme uygulamalarına yönelebilirsiniz. Peki, Instagram gizli hesap görme ücretsiz yöntem nedir? İşte sizlere tüm detaylarıyla Instagram gizli hesabı görme yöntemi postegro ve secretle ile hızlıca bedava gizli hesaba bakabilirsiniz tamamen ücretsiz şekilde unutmayın ki yapacağınız her sorgu tamamen gizlidir ekşi sözlükte yer alan ve dünya genelinde kullanılan birçok yöntemi sizler için derledik.

Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz
Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz

Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz

Instagram’da daha önce arkadaş olduğunuz fakat artık arkadaşlığınızın son bulduğu bir arkadaşınız bulunuyorsa muhtemelen o arkadaşınız sizi takip listesinden çıkartacaktır. Bu da artık onun videolarını, hikayelerini veya attığı fotoğrafları göremeyeceğiniz anlamına gelir. Eğer Instagram’da artık takip etmeyenlerin gizli hesaplarına bakmak istiyorsanız aşağıdaki uygulamaları kullanmayı deneyebilirsiniz. Instagram Not Sözleri (Örnekleri) Makalemize Buraya Tıklayarak Gidebilirsiniz. instagram gizli profile bakma için ilk olarak ücretsiz servisleri tercih edebilirsiniz fakat bunun riskleri vardır hesaplarınız çalınabilir o yüzden fake hesap kullanmanız önerilir bedava yani ücretsiz bir şekilde hesaba bakmanız mümkün fakat bu uygulamalara hesabınızla giriş yapmalısınız takip etmeden’de birçok hesabı görebilmeniz mümkün işte detaylar konumuzun devamında.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamasız

instagram üzerinde malesef uygulamasız gizlilik hesap görmek için fake hesap oluşturarak görebilirsiniz bunuda aşağıdaki yöntem ile yapabilmeniz münkündür.

 • ilk olarak fake bir hesap açın Takip edeceğiniz kişinin karşı cinsi olsun.
 • ardından sahte fotoğraflar ve takipçiler kasın
 • birkaç gün bekletin ve takip etmek istediğiniz kişinin arkadaşlarını takip edin.
 • arkadaşları ile takipleştikten sonra kendisine takip gönderin
 • kesin işe yarayacaktır.

Instagram Gizlilik Hesap Görme APK

instagram gizli hesap görme uygulamalarını ios veya android telefonunuzda app store veya google play store uygulamasında verdiğimiz örneklerden indirebilirsiniz.

Gizli Profil Nedir?

Gizli profil kişilerin Instagram Profillerini gizliye almasına denir yani kişi hesabını gizliye aldığında sadece kendisinin onayladığı takipçiler fotoğraflarına erişebilmektedir.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Birinin gizli veya özel Instagram hesabını görmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? En sevdiğiniz Instagram hesaplarının tümüne erişmek için mükemmel bir araç olan mspy’den başkasına bakmayın.

Mspy ile, herhangi birinin hesabındaki gönderileri, beğenileri, takipçileri ve daha fazlasını görebilirsiniz – gizli olarak ayarlanmış olanlar bile. Uygulamayı cihazınıza indirin, kullanımı kolay talimatları izleyin ve favori kullanıcılarınızı hiç vakit kaybetmeden gözetlemeye başlayın. İster eski sevgilinizin ayrıldıktan sonra neler yaptığını görmek istiyor olun, ister favori influencer’larınızın hesaplarında neler paylaştığını merak ediyor olun, mspy tüm sosyal medya aktivitelerinizi takip etmenizi kolay ve kullanışlı hale getirir. İnstagram. Gizli hesapları nasıl görüyorlar daha önce takip etmiş olduğu hesaplardan bot ile resimleri çekerek.

Postegro (Güncel)

Postegro uygulaması Instagram’da bulunan tüm gizli hesapları görüntüleyebileceğiniz çok geniş kapsamlı bir Instagram yardımcı araçlar sitesidir. Postegro internet sitesine girerek Instagram ID’niz ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra merak ettiğiniz tüm gizli hesapları anında görebilirsiniz.

Postegro uygulamasında gizli hesaplara günde sadece 5 kez bakabiliyorsunuz. 5 kez ve üzeri gizli hesap görme uygulaması için Postegro’ya ücret ödemeniz gerekir. Veya gizli hesabın hikayelerini görmek için yine Postegro’ya ücret ödemeniz gerekir.

Postegro Nasıl Kullanılır?

Postegro uygulaması kullanımı kolay olan aynı zamanda belirli bir seviyeye kadar ücretsiz olan Instagram 3. Parti uygulamadır. Instagram’ın ek yardımcı uygulaması olan Postegro, Instagram’daki gizli hesapların görüntülenmesinde size yardımcı olur ve gizli hesapların tüm içeriğini sizlere ücretsiz bir şekilde gösterir.

Postegro uygulamasını gün içerisinde sınırlı sayıda kullanabilirsiniz. Eğer sınırsız bir şekilde tüm hesaplara bakmak ve içeriğini görmek istiyorsanız Postegro APK uygulamasının ücretli versiyonuna geçmeniz gerekir. Postegro uygulamasını kullanmak için aşağıdaki adımları takip edin.

 • Postegro güncel girişi açın.
 • Instagram hesap bilgilerinizle kayıt olun.
 • Açılan panel üzerinden Instagram’ı kullanarak gizli hesapları kontrol edin.

İşte Postegro’yu kullanmak bu kadar kolay. Uygulamaya kayıt olurken hiçbir ücret ödemeniz söz konusu değildir fakat daha da gelişmiş özelliklere kavuşabilmek için ücretli versiyona geçmeniz gerekir.

Postegro Web Giriş

Postegro uygulamasının web giriş linkine ve Postegro APK uygulamasına ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz çünkü internet sitesi sürekli olarak değişmektedir. Postegro yeni link paylaşımını ve güncel giriş adresine ulaşabilmenizi sağlayan bilgileri aşağıda paylaştık. Sayfamızı sık bir şekilde kontrol ederek Postegro’nun güncel giriş linkine yine buradan ulaşabilirsiniz. Postegro uygulaması son zamanlarda tüm hesapları göstermeyebiliyor.

Uygulama AdıPostegro & LiLi
Link DurumuÇalışıyor 
Son Kontrol10.12.2023
Uygulama LinkiPostegro Web

Postegro Güvenilir Mi?

Postegro, Instagram’ın 3. Parti uygulamasıdır ve Instagram’dan bağımsız bir şekilde çalışır. Postegro’ya kayıt olurken kullandığınız Instagram hesabınız başkaları tarafından ele geçirilebilir. Bu yüzden bu tür uygulamalara giriş yaparken sahte bir hesap oluşturmanız ve sahte hesapla kullanmanız doğrudur. Kişisel bilgilerinizi kaybetmemek için kişisel hesabınızla bu tür uygulamaları asla kullanmayın.

BestWhozi

Yıllardır Instagram piyasası için yardımcı uygulamalardan bir tanesi olan BestWhozi uygulaması Instagram’daki tüm kapalı ve gizli hesapların görüntülenmesinde sizlere yardımcı oluyor. Eğer Instagram’da gizli bir hesap varsa ve hesabın içeriğine artık ulaşamıyorsanız BestWhozi size bu konuda sorunsuz bir şekilde yardımcı olabilir.

BestWhozi Özellikleri

Instagram gizli hesap görme uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan BestWhozi birden fazla özellikle kullanıcılarına hizmetlerini sunmaktadır. Instagram’ın tüm hesaplarına tek bir sayesinde BestWhozi aracılığıyla ulaşabiliyorken uygulamanın sunmuş olduğu tüm avantajları kullanmayı unutmayın.

 • Gizli profilleri görüntüler.
 • Özel profillerin kilidini açar.
 • Videoları, gönderileri ve hikayeleri tek bir tıkla indirir.
 • Instagram hikayelerini gizlice izlemenizi sağlar.
 • Profilinize bakanları gösterir.
 • Sizi takip etmeyen kişileri gösterir.

BestWhozi Web Giriş (APK & Güncel)

BestWhozi uygulamasını kullanabilmek için telefonunuza herhangi bir ek uygulama indirmenize gerek yoktur. BestWhozi uygulaması kendi internet sitesi üzerinden size hizmet sunar ve BestWhozi’ye kayıt olmak ücretsizdir.

Uygulama AdıBestWhozi
Link DurumuÇalışıyor 
Son Kontrol10.12.2022
Uygulama LinkiBestWhozi Giriş Web

BestWhozi Güvenilir Mi?

BestWhozi uygulaması Instagram’ın resmi bir uygulaması değildir. Instagram kodlarıyla örtüşür şekilde çalışan Instagram gizli hesap görme sitesi olarak hizmet sunuyorken kullanıcıları hesaplarının çok sık bir şekilde çalındığını ve güvenilir olmadığını söylemekteler. BestWhozi uygulamasını kullanırken kendi kişisel hesabınız yerine sahte bir Instagram hesabı oluşturarak uygulamayı kullanmanız çok daha sağlıklı olacaktır.

EyeZy

Postegro ve BestWhozi gibi yine büyük bir yardımcı uygulama olan EyeZy sizlere Instagram gizli hesap görme konusunda hızla yardımcı olacaktır.

LiLi

Postegro’nun bir değişik versiyonu olan ve yine Instagram gizli hesap görme uygulaması olarak bilinen LiLi sizlere bu konu da ücretsiz bir şekilde yardımcı olacaktır.

NOT: Bu tür uygulamalara ana ve kişisel hesabınızla giriş yapmayınız. Bu tür uygulamalar Instagram tarafından yayınlanmamış veya güvenilirliği ne kadar doğru olduğu belli olmayan özel uygulamalardır. Fake veya sahte hesaplarla giriş yaparak yine uygulamaların tüm özelliklerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Instagram Gizli Hesap Görme Yöntemi

Instagram’da gizli hesapları görmek için sadece uygulamaları kullanmak yerine kendi geliştirdiğiniz yöntemleri de uygulayabilirsiniz. Eğer Instagram’da gizli bir hesabın peşindeyseniz ve ne paylaştığını takip etmek istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

 • Instagram uygulamasında kişisel hesabınız haricinde futbol, siyaset, vücut geliştirme, haber, komedi veya mizah içerikli bir hesap oluşturun.
 • Açtığınız hesabın içerisinde videolar ve fotoğraflar yükleyin.
 • Videolar ve fotoğraflar sonrasında en az 50 kişi olacak şekilde başkalarını takip edin.
 • Hesabınız doğal bir görünüme sahip olduktan sonra gizli hesabını görmek istediğiniz Instagram hesabına takip isteği atın.

Bu sayede hiç kimseyle şifrenizi paylaşmadan tamamen güvenilir olacak şekilde Instagram’daki kapalı ve gizli hesapları görebilirsiniz. Instagram’da birden fazla kişiye aynı anda takip isteği atıyor olmanız sizin engel almanıza neden olabilir. Bu yüzden takip isteklerini zamana dayalı olacak şekilde ara ara göndermenizi öneririz.

Gizli Hesaba Bakma Sitesi

Instagram’ın yapmış olduğu sık güncellemelerle Instagram gizli hesap görme uygulamalarının bir çoğu de aktif durumdadır. Fakat aralarında halen Instagram güncelleme yapmasına rağmen çalışan birkaç gizli hesaba bakma sitesi daha bulunmaktadır.

 • Scout
 • Ghosty
 • Pingru (Pingru Giriş Linkini Paylaştık)
 • Secretle

Yukarıda yer alan uygulamalar haricinde Postegro, LiLi vb. uygulamalarında kendilerini sık bir şekilde güncellendiğini fakat internet sitelerinin güncel adreslerini ziyaretçilerin zor bulabildiğini söyleyebiliriz. Tüm uygulamalara kişisel hesabınız dışında oluşturduğunuz sahte hesapla giriş yapabilir ve uygulamaların tüm özelliklerini test ederek sizin için en faydalı olanı kendiniz seçiniz. Bu tür uygulamalar ve internet siteleri Instagram ile iş birliği içerisinde olmadığından dolayı 3. Parti uygulamalar olarak geçmektedir. Sorumluluğu size aittir.

Secretle.com Instagram

Gizli hesap görme siteleri arasında 1 numarada yer alan Secretle.com gizli hesapları görmek isteyen kullanıcılar için sunulmuş gelişmiş bir internet sitesidir. Secretle uygulaması sizlerin 24 saat içerisinde 2 gizli hesaba bakma avantajını sağlar. 2 veya daha fazla profili görüntülemek istiyorsanız uygulamanın ücretli versiyonuna geçebilirsiniz. Ücretli versiyonda hiçbir engele takılmadan tüm hesaplara sınırsız bir şekilde bakabilir, hikayeleri indirebilirsiniz.

Secretle Giriş

Secretle.com Sitesine Girerek Gizli Profilleri Hızlı Ve Ücretsiz Bir Şekilde Sizlerde Görebilirsiniz.

Gizli Baktığım Hesap Benim Olduğumu Anlar mı?

Gizli Baktığınız Hesap Sizin Baktığınızı Anlamaz veya Hikayesine Görüldü Olarak Gitmez Çünkü Profile Gizlice Botlar Yardımı İle Bakılmaktadır.

Instagram Gizli Hesap Görme Ios

Eğer Ios Cihazlardan Gizli Hesap Görmek İstiyorsanız Makalemizdeki Birçok Internet Sitesi Ios Cihaz Desteklemektedir.

Instagram Gizlilik Hesap Görme

Instagram, kullanıcılarına hesap gizliliği ayarları sunarak diğer kullanıcıların paylaşımlarını ve profil bilgilerini görüntülemelerini sınırlandırmalarına olanak tanır. Eğer bir hesap gizliyse, sadece takipçi listesinde yer alan kişiler hesabın paylaşımlarını görebilirler.

Kilitli Hesapların Hikayelerini Görme

instagram’da kilitli yani gizli profilerin hikayelerini görebilmeniz için bir çok yöntem mevcuttur bunlardan birisi ise GHOSTY Uygulamasıdır her ne kadar bütün hesapları göremeseniz’de bu uygulama sayesinde bir çok profilin hikayesine bakabilirsiniz.

Private Insta Gizli Hesap Görüntüleyici

PrivateInsta Uygulaması instagram gizli hesapları görüntüleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır birçok kullanıcı tarafından tercih edilir ve kullanılır. fakat dikkat edilmesi gereken birkaç detay vardır bu siteler tamamı ile güvenilir olmadığı için orjinal hesabınız ile girmemeniz önerilmektedir.

 • Private insta gizli hesap uygulaması
 • Privateinsta.com urlsini tarayıcınıza yapıştırarak adrese girin.
 • Sorgulanacak Kullanıcı Adını Girin
 • Gizli Profili Görüntüle Diyin
 • Bu Sayede Sorgulanan Hesabı Görebileceksiniz.

Takip etmeden Profili Görme Nasıl?

Takip etmeden bir profili görmeniz mümkün bunun için bir çok havuz sistemli internet sitesi mevcuttur.

Postegro Nedir?

Postegro Bünyesinde birçok fake hesap barındıran ve bu hesaplar ile bakmak istediğiniz hesabı takip ederek sizlere görüntüleri sunmaktadır.

Pingru ne işe yarar?

Pingru uygulaması sayesinde istediğiniz instagram gizlilik hesap görebilirsiniz.

LiLi Postegro nasıl kullanılır?

Lili yani postegro uygulamasına instagram hesabınızla giriş yapın bakmak istediğiniz kullanıcı adını girin.

Revelio App ne demek?

Revelio ismi harry potter filminden esinlenerek alınmıştır gizli sekmeleri ortaya çıkartmak anlamına gelir instagram gizli profillere bakabileceğiniz biz web sitesidir.

Pingru ne demek?

Pingru web giriş bir instagram gizlilik profile bakma uygulamasıdır bu uygulama sayesinde birçok hesabı görüntüleyebilirsiniz

IGmods Nedir?

IGMods yani “I”nsta”G”ram Mods anlamına gelmektedir bu internet sitesi gizli profilleri görebilmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Glassagram Nedir Ne İşe Yarar?

Glassagram instagram gizli profil görme uygulamasıdır fakat ücretsiz değil ücretli bir uygulamadır.

İçeriklerimize de göz atabilirsiniz.

4.3/5 - 267 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz 2024 (Yeni Yöntemler)” üzerine 6 yorum
Yorum yapın