Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz 2023 (Yeni Yöntemler)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Instagram gizli hesap görminstagram gizli hesap görme iose ücretsiz konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize 2023 Ocak Ayı için Instagram gizlilik hesap görme konusunda doğru yöntemleri paylaştık. Aynı zamanda Instagram gizli hesap bakma, Instagram gizli hesap hikaye bakma, Instagram gizli hesap görme sitesi başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Instagram şüphesiz Dünya üzerindeki milyonlarca insanın günlük olarak kullandığı, hikayeler ve fotoğraflar paylaştığı çok büyük bir uygulama. Milyonlarca kişi arasında Instagram’ın gizli hesaplarıysa epey bir dikkat çeker durumda. Eğer birisinin hesabını merak ediyorsanız ve neler paylaştığını görmek istiyorsanız Instagram için geliştirilen gizli hesap görme uygulamalarına yönelebilirsiniz. Peki, Instagram gizli hesap görme ücretsiz yöntem nedir? İşte sizlere tüm detaylarıyla Instagram gizli hesabı görme yöntemi postegro ve secretle ile hızlıca bedava gizli hesaba bakabilirsiniz

Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz

Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz

Instagram’da daha önce arkadaş olduğunuz fakat artık arkadaşlığınızın son bulduğu bir arkadaşınız bulunuyorsa muhtemelen o arkadaşınız sizi takip listesinden çıkartacaktır. Bu da artık onun videolarını, hikayelerini veya attığı fotoğrafları göremeyeceğiniz anlamına gelir. Eğer Instagram’da artık takip etmeyenlerin gizli hesaplarına bakmak istiyorsanız aşağıdaki uygulamaları kullanmayı deneyebilirsiniz. Instagram Not Sözleri (Örnekleri) Makalemize Buraya Tıklayarak Gidebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesaba Bakma Kesin Yöntem

Aşağıdaki Görsele Tıklayarak Gideceğiniz Websitesinde %100 Garantili İnstagram Gizli Profile Bakabilirsiniz Fakat Bunun 15TL Gibi Bir Ücreti Mevcuttur Fotoğrafa Veya Buraya Tıklayarak Siteye Gidebilirsiniz.

Ücretli İnstagram Gizli Profile Bakma

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Birinin gizli veya özel Instagram hesabını görmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? En sevdiğiniz Instagram hesaplarının tümüne erişmek için mükemmel bir araç olan mspy’den başkasına bakmayın.

Mspy ile, herhangi birinin hesabındaki gönderileri, beğenileri, takipçileri ve daha fazlasını görebilirsiniz – gizli olarak ayarlanmış olanlar bile. Uygulamayı cihazınıza indirin, kullanımı kolay talimatları izleyin ve favori kullanıcılarınızı hiç vakit kaybetmeden gözetlemeye başlayın. İster eski sevgilinizin ayrıldıktan sonra neler yaptığını görmek istiyor olun, ister favori influencer’larınızın hesaplarında neler paylaştığını merak ediyor olun, mspy tüm sosyal medya aktivitelerinizi takip etmenizi kolay ve kullanışlı hale getirir.

Postegro (Güncel)

Postegro uygulaması Instagram’da bulunan tüm gizli hesapları görüntüleyebileceğiniz çok geniş kapsamlı bir Instagram yardımcı araçlar sitesidir. Postegro internet sitesine girerek Instagram ID’niz ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra merak ettiğiniz tüm gizli hesapları anında görebilirsiniz.

Postegro uygulamasında gizli hesaplara günde sadece 5 kez bakabiliyorsunuz. 5 kez ve üzeri gizli hesap görme uygulaması için Postegro’ya ücret ödemeniz gerekir. Veya gizli hesabın hikayelerini görmek için yine Postegro’ya ücret ödemeniz gerekir.

Postegro Nasıl Kullanılır?

Postegro uygulaması kullanımı kolay olan aynı zamanda belirli bir seviyeye kadar ücretsiz olan Instagram 3. Parti uygulamadır. Instagram’ın ek yardımcı uygulaması olan Postegro, Instagram’daki gizli hesapların görüntülenmesinde size yardımcı olur ve gizli hesapların tüm içeriğini sizlere ücretsiz bir şekilde gösterir.

Postegro uygulamasını gün içerisinde sınırlı sayıda kullanabilirsiniz. Eğer sınırsız bir şekilde tüm hesaplara bakmak ve içeriğini görmek istiyorsanız Postegro APK uygulamasının ücretli versiyonuna geçmeniz gerekir. Postegro uygulamasını kullanmak için aşağıdaki adımları takip edin.

 • Postegro güncel girişi açın.
 • Instagram hesap bilgilerinizle kayıt olun.
 • Açılan panel üzerinden Instagram’ı kullanarak gizli hesapları kontrol edin.

İşte Postegro’yu kullanmak bu kadar kolay. Uygulamaya kayıt olurken hiçbir ücret ödemeniz söz konusu değildir fakat daha da gelişmiş özelliklere kavuşabilmek için ücretli versiyona geçmeniz gerekir.

Postegro Web Giriş

Postegro uygulamasının web giriş linkine ve Postegro APK uygulamasına ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz çünkü internet sitesi sürekli olarak değişmektedir. Postegro yeni link paylaşımını ve güncel giriş adresine ulaşabilmenizi sağlayan bilgileri aşağıda paylaştık. Sayfamızı sık bir şekilde kontrol ederek Postegro’nun güncel giriş linkine yine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulama AdıPostegro & LiLi
Link DurumuÇalışıyor 
Son Kontrol10.12.2022
Uygulama LinkiPostegro Web

Postegro Güvenilir Mi?

Postegro, Instagram’ın 3. Parti uygulamasıdır ve Instagram’dan bağımsız bir şekilde çalışır. Postegro’ya kayıt olurken kullandığınız Instagram hesabınız başkaları tarafından ele geçirilebilir. Bu yüzden bu tür uygulamalara giriş yaparken sahte bir hesap oluşturmanız ve sahte hesapla kullanmanız doğrudur. Kişisel bilgilerinizi kaybetmemek için kişisel hesabınızla bu tür uygulamaları asla kullanmayın.

BestWhozi

Yıllardır Instagram piyasası için yardımcı uygulamalardan bir tanesi olan BestWhozi uygulaması Instagram’daki tüm kapalı ve gizli hesapların görüntülenmesinde sizlere yardımcı oluyor. Eğer Instagram’da gizli bir hesap varsa ve hesabın içeriğine artık ulaşamıyorsanız BestWhozi size bu konuda sorunsuz bir şekilde yardımcı olabilir.

BestWhozi Özellikleri

Instagram gizli hesap görme uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan BestWhozi birden fazla özellikle kullanıcılarına hizmetlerini sunmaktadır. Instagram’ın tüm hesaplarına tek bir sayesinde BestWhozi aracılığıyla ulaşabiliyorken uygulamanın sunmuş olduğu tüm avantajları kullanmayı unutmayın.

 • Gizli profilleri görüntüler.
 • Özel profillerin kilidini açar.
 • Videoları, gönderileri ve hikayeleri tek bir tıkla indirir.
 • Instagram hikayelerini gizlice izlemenizi sağlar.
 • Profilinize bakanları gösterir.
 • Sizi takip etmeyen kişileri gösterir.

BestWhozi Web Giriş (APK & Güncel)

BestWhozi uygulamasını kullanabilmek için telefonunuza herhangi bir ek uygulama indirmenize gerek yoktur. BestWhozi uygulaması kendi internet sitesi üzerinden size hizmet sunar ve BestWhozi’ye kayıt olmak ücretsizdir.

Uygulama AdıBestWhozi
Link DurumuÇalışıyor 
Son Kontrol10.12.2022
Uygulama LinkiBestWhozi Giriş Web

BestWhozi Güvenilir Mi?

BestWhozi uygulaması Instagram’ın resmi bir uygulaması değildir. Instagram kodlarıyla örtüşür şekilde çalışan Instagram gizli hesap görme sitesi olarak hizmet sunuyorken kullanıcıları hesaplarının çok sık bir şekilde çalındığını ve güvenilir olmadığını söylemekteler. BestWhozi uygulamasını kullanırken kendi kişisel hesabınız yerine sahte bir Instagram hesabı oluşturarak uygulamayı kullanmanız çok daha sağlıklı olacaktır.

EyeZy

Postegro ve BestWhozi gibi yine büyük bir yardımcı uygulama olan EyeZy sizlere Instagram gizli hesap görme konusunda hızla yardımcı olacaktır.

LiLi

Postegro’nun bir değişik versiyonu olan ve yine Instagram gizli hesap görme uygulaması olarak bilinen LiLi sizlere bu konu da ücretsiz bir şekilde yardımcı olacaktır.

NOT: Bu tür uygulamalara ana ve kişisel hesabınızla giriş yapmayınız. Bu tür uygulamalar Instagram tarafından yayınlanmamış veya güvenilirliği ne kadar doğru olduğu belli olmayan özel uygulamalardır. Fake veya sahte hesaplarla giriş yaparak yine uygulamaların tüm özelliklerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Instagram Gizli Hesap Görme Yöntemi

Instagram’da gizli hesapları görmek için sadece uygulamaları kullanmak yerine kendi geliştirdiğiniz yöntemleri de uygulayabilirsiniz. Eğer Instagram’da gizli bir hesabın peşindeyseniz ve ne paylaştığını takip etmek istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

 • Instagram uygulamasında kişisel hesabınız haricinde futbol, siyaset, vücut geliştirme, haber, komedi veya mizah içerikli bir hesap oluşturun.
 • Açtığınız hesabın içerisinde videolar ve fotoğraflar yükleyin.
 • Videolar ve fotoğraflar sonrasında en az 50 kişi olacak şekilde başkalarını takip edin.
 • Hesabınız doğal bir görünüme sahip olduktan sonra gizli hesabını görmek istediğiniz Instagram hesabına takip isteği atın.

Bu sayede hiç kimseyle şifrenizi paylaşmadan tamamen güvenilir olacak şekilde Instagram’daki kapalı ve gizli hesapları görebilirsiniz. Instagram’da birden fazla kişiye aynı anda takip isteği atıyor olmanız sizin engel almanıza neden olabilir. Bu yüzden takip isteklerini zamana dayalı olacak şekilde ara ara göndermenizi öneririz.

Gizli Hesaba Bakma Sitesi

Instagram’ın yapmış olduğu sık güncellemelerle Instagram gizli hesap görme uygulamalarının bir çoğu de aktif durumdadır. Fakat aralarında halen Instagram güncelleme yapmasına rağmen çalışan birkaç gizli hesaba bakma sitesi daha bulunmaktadır.

 • Scout
 • Ghosty
 • Pingru (Pingru Giriş Linkini Paylaştık)
 • Secretle

Yukarıda yer alan uygulamalar haricinde Postegro, LiLi vb. uygulamalarında kendilerini sık bir şekilde güncellendiğini fakat internet sitelerinin güncel adreslerini ziyaretçilerin zor bulabildiğini söyleyebiliriz. Tüm uygulamalara kişisel hesabınız dışında oluşturduğunuz sahte hesapla giriş yapabilir ve uygulamaların tüm özelliklerini test ederek sizin için en faydalı olanı kendiniz seçiniz. Bu tür uygulamalar ve internet siteleri Instagram ile iş birliği içerisinde olmadığından dolayı 3. Parti uygulamalar olarak geçmektedir. Sorumluluğu size aittir.

Secretle.com Instagram

Gizli hesap görme siteleri arasında 1 numarada yer alan Secretle.com gizli hesapları görmek isteyen kullanıcılar için sunulmuş gelişmiş bir internet sitesidir. Secretle uygulaması sizlerin 24 saat içerisinde 2 gizli hesaba bakma avantajını sağlar. 2 veya daha fazla profili görüntülemek istiyorsanız uygulamanın ücretli versiyonuna geçebilirsiniz. Ücretli versiyonda hiçbir engele takılmadan tüm hesaplara sınırsız bir şekilde bakabilir, hikayeleri indirebilirsiniz.

Secretle Giriş

Secretle.com Sitesine Girerek Gizli Profilleri Hızlı Ve Ücretsiz Bir Şekilde Sizlerde Görebilirsiniz.

Takip Etmeden Profili Görme

Bu Uygulamalar Sayesinde istediğiniz instagram profilini takip etmeden görebilirsiniz peki ya nasıl oluyor bu uygulamalar instagramda bulmus olduğı açık sayesinde istediğiniz profili gizli bir şekilde görebiliyorsunuz.

Gizli Baktığım Hesap Benim Olduğumu Anlar mı?

Gizli Baktığınız Hesap Sizin Baktığınızı Anlamaz veya Hikayesine Görüldü Olarak Gitmez Çünkü Profile Gizlice Botlar Yardımı İle Bakılmaktadır.

Instagram Gizli Hesap Görme Ios

Eğer Ios Cihazlardan Gizli Hesap Görmek İstiyorsanız Makalemizdeki Birçok Internet Sitesi Ios Cihaz Desteklemektedir.

YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video

İçeriklerimize de göz atabilirsiniz.

1.5/5 - 42 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın