Hazır Limit Veren Uygulamalar 2024(Yeni Bilgiler)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde hazır limit veren uygulamalar konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize hazır limit veren uygulamalar konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda hazır limitli uygulamalar, hazır limit uygulamaları, hazır limitli kartlar, hazır limitli alışveriş siteleri başlıklarında da farklı bilgiler sunduk.

Son günlerde hazır limitine karşın bir çok site ve uygulama kampanya yapmakta. Kullanıcıları için farklı kampanyalar ile hizmet sunan uygulamalar ve alışveriş siteleri hazır limitlerle kullanıcılarının herhangi bir para ödemeden alışveriş yapabilmesine olanak sağlıyor. Hazır limitli alışveriş siteleri veya hazır limitli uygulamalar olarak bilinen tüm detaylı bilgilendirmeleri sizlere aşağıda araştırma yaparak doğru bir şekilde cevaplandırdık. 2024 yılı için en güncel hazır limit uygulamalarını sizler için hazırladık

Hazır Limit Veren Uygulamalar

Hazır Limit Ne Demek?

Hazır limit herhangi bir uygulamayı kullanmadan önce veya kullandıktan sonra oluşan skora göre tanımlanan acil ihtiyaç kredisidir. Limit Veren Başvuru yaparak skorunuza göre size özel hazır limit tanımlanmaktadır. Bu hazır limit bazı kullanıcılarda 100 TL iken bazı kullanıcılarda 10.000 TL’ye kadar çıkıyor. Kullanmadığınız sürece hazır limitiniz her zaman uygulamada askıda duruyor. İhtiyacınız olduğu anda kredi kartınızdan ödeme yapmak yerine hazır limitinizle ödeme yaparak ürünlere sahip olabilirsiniz.

Hazır Limit Nasıl Kullanılır?

Hazır limitin bulunduğu uygulamaya göre kullanabileceğiniz alan sayısı farklı olacaktır. Fakat hazır limitin kullanılabildiği internet siteleri ve alışveriş yerleri genel olarak Migros, Macro Center, Hepsiburada gibi siteler oluyor. Şimdi al sonra öde mantığıyla çalışan bu sitelerde herhangi bir nakite ihtiyaç duymadan hazır limitinizle tüm ürünlere sahip olabiliyorsunuz.

Hazır Limit Veren Uygulamalar

Hazır limit veren uygulamalar arasında en popüler olanları ve en çok kullanılanları sizlere aşağıda listeledik.

  • Paycell Hazır Limit
  • Migros
  • Macro Center
  • Hepsiburada
  • Oldubil
  • Colendi

Bu uygulamalar arasında en popüler olanlarıysa Colendi, Paycell hazır limit ve Hepsiburada’dır. İnternet sitelerini ziyaret ederek hazır limitler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Paycell Hazır Limit Nasıl Yükseltilir?

Paycell hazır limit, Turkcell hat kullanım süresi ve diğer etkenlerle direkt olarak alakalıdır. Turkcell ile ortaklaşa sunulan Paycell Hazır limiti yükseltmek istiyorsanız Turkcell bayilerine gitmeniz gerekmektedir. Bayiye gittiğinizde görevliye kimlik ve adres bilgilerinizi teyit ettirmeniz gerekir. Bayiye gittikten sonra tüm işlemlerinizi tamamlamış olmanız sonrası 3 gün boyunca teyit onay süresi olacaktır. 3 gün geçtikten sonra da hazır limitiniz üst miktarlara çıkartıldığında SMS ile telefonunuza bilgi gelecektir.

Paycell Hazır Limit Nerelerde Geçerli?

Paycell uygulaması olan hazır limit Paycell logosu olan her anlaşmalı üye iş yerinde geçerlidir. Mobil uygulamalarda, web sitelerinde ve diğer bir çok yerde Paycell hazır limiti kullanabilirsiniz. Hatta SHELL akaryakıt istasyonlarında bile hazır limitinizi kullanabilme avantajına sahipsiniz. Bununla birlikte Paycell hazır limitin en çok kullanıldığı yer ZUBİZU uygulamasıdır.

Hepsiburada Hazır Limit Nasıl Kullanılır?

Hepsiburada hazır limit uygulamasını sadece Hepsiburada’da kullanabilirsiniz. Hemen al sonra öde seçeneğiyle ödeme yaptığınızda bakiyeniz olmasa bile hepsiburada ödemelerini hazır limitinizle kolayca ödeyebiliyorsunuz.

Hepsibay Cüzdanım’a giriş yapın, ödeme adımına gelin ve 10.000 TL’ye varan hazır limite sahip olun. Almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin. Ödemeyi hepsiburada hazır limitiniz üzerinden yapın. Hazır limitinizi kullanabilmeniz için hesabınıza tanımlı kredi kartı & banka kartı olması gerekmektedir.

Money Pay Hazır Limit Ödenmezse Ne Olur?

Money Pay, bir finans kuruluşudur ve müşterilerine bir kredi limiti sağlar. Eğer müşteri, kredi limitini aşarsa veya ödeme yapmazsa, bu durumda birkaç farklı sonuç ortaya çıkabilir:

  • Faiz ve ceza ücretleri: Müşteri, kredi limitini aştığında veya ödeme yapmadığında, borcunun faiz ve ceza ücretleri oluşabilir. Bu ücretler, borcun büyümesine neden olabilir ve müşterinin borcunu daha da zor ödemesine neden olabilir.
  • Temerrüt: Müşteri, kredi limitini aşarsa veya ödeme yapmazsa, bu durumda temerrüde düşebilir. Temerrüt, borcun gecikmeli ödenmesi veya ödenmemesi anlamına gelir ve finans kuruluşu, müşterinin hesabını kapatabilir veya hukuki yollarla tahsilat işlemi başlatabilir.
  • Kredi notu düşüklüğü: Müşteri, kredi limitini aşarsa veya ödeme yapmazsa, bu durumda kredi notu düşebilir. Kredi notu, müşterinin finansal geçmişi hakkında bilgi verir ve finansal kuruluşlar tarafından kredi başvurusunda bulunurken dikkate alınır. Kredi notu düşük olan müşteriler, yeni kredi almakta zorlanabilir veya yüksek faiz oranlarıyla kredi alabilirler.

Allah Rızası İçin Borç Para Verenler adlı içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın