Boyun Ağrısı için Hangi Bölüme Gidilir?

Boyun Ağrısı için Hangi Bölüme Gidilir konusunda sık bir şekilde soru alıyoruz. Boyun ağrısı her geçen gün giderek artıyor. Gençler ve özellikle yeni işe başlayanlar daha duyarlı bu yüzden ağırlık aksiyonları alıyorlar. İnternette de boyun ağrısına dair bir çok yeni bilgi ve özelliği keşfedebiliyorsunuz. eğer boyun ağrınız varsa ve hangi bölüme nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız doğru yerdesiniz

boyun ağrısı için hangi bölüme gidilir

Boyun Ağrısı İçin Hangi Bölüme Gidilir?

Eğer Boyun ağrısı şikayetiniz varsa ilk olarak iç hastalık (dahiliye) bölümünde muayene olabilirsiniz

Uzun zamanlar aylarca süren kronik boyun ağrıları, sabah tutukluğu, bel ve sırt ağrılarıyla birlikte kaburga ağrıları, ağrının hareket ettikçe eksilmesi, diz, kalça, omuz, el bileği gibi eklemlerde şişlik, ağrı, tutukluk olması romatizmal bir hastalığı gösterebilir. Bel romatizması olarak öğrenilen ankilozan spondilit özellikle bayanlarda ilk olarak boyun ağrısı olarak başlamaktadır. Ankilozan spondilit gibi romatizmal rahatsızlıklar fizik rehabilitasyon ve rehabilitasyon yapılan rehabilitasyonlarla neticeye erişebilir. Boyun fıtığına bağlı olarak kol ve bacaklarda ilerleyici kuvvet kaybı, mesane ve bağırsak hakimiyetinin zayıfladığı gidişatlarda operasyon gereken bir gidişat olabilir. Boyun fıtığı operasyonları genellikle beyi ve asap cerrahisi tarafından yapılır.

Ense ve Boyun Ağrısı İçin Hangi Doktora Gidilir?

Öncelikle ense ağrınız varsa ense ağrısına neden olabilecek nedenlerin tespiti için hastanelerin *Ortopedi ve Travmatoloji* bölümüne muayene olmanız gereklidir. Bu bölümde gerekli tetkik ve muayenelerin yapılmasının ardından doktorunuz sizi Ense ve boyun ağrınız için “Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon” bölümüne sevk edebilir.

Üsküdar Kaftan Sokak Nasıl Gidilir?

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın