Burçların Emojileri 2024

Burçların emojileri konusunda yardıma ihtiyacı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz detaylı bir şekilde yardımcı olabilir. Bu içeriğimizle birlikte siz değerli ziyaretçilerimize burçların emojileri 2024 başlığı altında geniş anlatımlı bilgi sunmuş olacağız. Bu başlık haricinde ek olarak başak burcu emojisi, boğa burcu emojisi, koç burcu emojisi gibi diğer burçlar hakkında da paylaşımları yapmış olacağız.

Astrolojide önemli bir yeri bulunan burçlar, insanlar için sembolik bir anlam taşımaktadır. Göksel bir sembolik anlam taşıyan burçlarda insanın doğum tarihini baz alacak şekilde belirlenir. Ocak, şubat, mart, nisan, mayıs yani yılın 12 ayı için farklı farklı burç bulunmaktadır. Ve bu 12 ayın her birisi için her aya özel belirlenmiş burç yer alır. Ocak için farklı bir burç, şubat için farklı bir burç, Nisan için Koç burcu gibi… Eğer burçların emojileri konusunda merakınız varsa bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir.

Burç Nedir?

Gökkubbe’de yer alan 12 takım yıldızına burç denmektedir. Batı astrolojisiyle burçların hiçbir alakası yoktur zira batıda burçlar, mevsimsel olarak baz alınır. Bir insan anne karnında doğduktan sonra gökyüzü konumunu gösteren şemaya yıldız haritası adı verilmektedir. Göksel bu olaylar insanların cisimler ile arasındaki ilişkiyi baz alarak inceleme sağlamış olur.

Burçlar 4 gruba ayrılmıştır ve bu 4 grupta olan burçlar; ‘’Ateş, toprak, hava ve sudur.’’ 4 farklı gruptaki her grupta 3 farklı burç yer almaktadır.

  • Ateş grubunda; ‘’Koç, Aslan ve Yay.
  • Toprak grubunda; ‘’Boğa, Başak ve Oğlak.
  • Hava grubunda; ‘’İkizler, Terazi ve Kova.
  • Su grubunda; ‘’Yengeç, Akrep ve Balık yer almaktadır.’’

Burçların Emojileri Hangileridir?

Whatsapp, Instagram veya Snapchat üzerinde emojileri çok sık bir şekilde kullanıyor ve gün içerisinde birden fazla kez bir diğer arkadaşımıza emoji gönderimi yapıyoruz. Peki, gönderdiğiniz emojilerin tam olarak ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız diğer içeriğimiz olan Emojiler ve Anlamları adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Uygulamaların emoji kısmında tüm emojiler haricinde birde burçların emojisini anlatan resimli karakterler vardır. Bu resimli karakterler burçlara karşılık gelecek şekilde burç emojisini anlatır. Peki, bu emojiler hangileri? İşte sizlere cevabı…

burçların emojileri neler

Burç Emojileri

Tüm burçların emojilerini sizler için aşağıda tablo halinde paylaştık. Birden fazla burç olduğu için sizleri sıkmadan hızlı bir şekilde burç emojilerini paylaşmaktan yanayız.

Burç AdıBurçların Emojisi
Koç burcu emojisi♈️
Terazi burcu emojisi
Balık burcu emojisi
Akrep burcu emojisi♏️
Yay burcu emojisi
Oğlak burcu emojisi
Kova burcu emojisi
İkizler burcu emojisi♊️
Aslan burcu emojisi
Boğa burcu emojisi
Yengeç burcu emojisi

Genel adlı kategorimize göz atabilirsiniz.

4/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Burçların Emojileri 2024” üzerine bir yorum
Yorum yapın