Disney Plus Kaçış Dizisi Leyla Tanlar Kimdir 2024

Disney Plus Kaçış dizisi Leyla Tanlar kimdir? Veya Leyla Tanlar kaç yaşında? Leyla Tanlar nereli? Gibi soruları olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz yardımcı olacaktır. Disney Plus’un en sevilen dizilerinden bir tanesi olan Kaçış dizisi bildiğiniz üzere bir çok önemli başrol oyuncuya ve yönetmene sahip. Türkiye’de oldukça sevilen dizinin oyuncularını ve Leyla Tanlar’ın kim olduğunu, Leyla Tanlar nereli, Leyla Tanlar oynadığı filmler ve diğer konularında tüm bilgileri bu içeriğimizde paylaşmış olacağız.

leyla tanlar kimdir

Kaçış Dizisi Hakkında

Disney Plus’da yayınlanan sKaçış Dizisi’nin ilk bölümü 14 Haziran 2022 tarihinde Disney Plus üzerinden yayınlanmıştır. Disney Plus’un en çok sevilen dizilerinden bir tanesi olan Kaçış dizisi’nin öyküsünü Engin Akyürek yazmaktadır. Yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın yapmaktadır. Yönetmenliğini ve öyküsünü bu isimler oluştururken senaryosunu da Ali Doğançay yazmaktadır.

Kaçış dizisi, Disney+’nın ilk Türk Disney+ içeriğidir. Dizinin yapımcı şirketleri O3 Medya ve Same Film’dir. Kaçış dizisini izlemek isterseniz Disney Plus üyeliği satın alabilirsiniz.

Kaçış Dizisi Oyuncuları

Kaçış Dizisinde 13 farklı oyuncu bulunmaktadır. Bu oyuncuları sizler için aşağıda paylaştık.

 • Engin Akyürek – Mehmet Yücel
 • İrem Helvacıoğlu – Zeynep
 • Levent Ülgen – Ferman
 • Fikret Kuşkan
 • Aras Aydın
 • Leyla Tanlar
 • Deniz Baysal Yurtcu
 • Onur Bay – İlker
 • Adem Yılmaz – Noah
 • Aziz Çapkurt – Ebu Zalim
 • Serkan Genç
 • Sezgin Uzun Bekiroğlu – Fatıma
 • Dilan GeZaza

Kaçış Dizisi Leyla Tanlar Kimdir

Leyla Tanlar, Kaçış dizisiyle birlikte oldukça büyük bir üne kavuşarak Türk dizi ve film tarihine ismini altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Bugüne kadar hep başrol oyunculuğu yapan ünlü isim, 5 farklı dizi ve filmde oynamıştır. Sadece bir tanesinde yardımcı oyuncu olarak yer almıştır. Aynı zamanda Leyla Tanlar’ın 2014 yılından Gelecek Vaad Eden Oyuncular isimli bir ödülü bulunmaktadır.

Leyla Tanlar Nereli

Leyla Tanlar, İstanbul’ludur.

Leyla Tanlar Doğum Tarihi Nedir?

Leyla Tanlar’ın doğum tarihi 13 Aralık 1997’dir.

Leyla Tanlar Yaşı Kaç?

Leyla Tanlar’ın yaşı 2022 itibariyle 25’dir.

Leyla Tanlar Boyu Kaç?

Leyla Tanlar’ın boyu 1,63 metredir.

Leyla Tanlar Kilosu Kaç?

Leyla Tanlar’ın kilosu 48 kilodur.

 Leyla Tanlar’ın Oynadığı Film ve Diziler

Leyla Tanlar bugüne kadar 5 farklı dizi ve filmde hem başrol hem de yardımcı oyunculuk yapmıştır.

YılYapımRolNotlar
2014-2017ParamparçaCansu GürpınarBaşrol oyuncusu
2018Mehmed: Bir Cihan FatihiEslemeYardımcı oyuncu
2018Şahin TepesiDeniz AkdoraBaşrol oyuncusu
2019Ferhat ile ŞirinŞirinBaşrol oyuncusu
2022-günümüzKaçışBaşrol Oyuncusu

 

kaçış dizisi tanıtım fragmanı sonuna geldik. Bu içeriğimiz sizlere Leyla Tanlar kimdir, Leyla tanlar nereli, Leyla Tanlar boyu, Leyla Tanlar kilosu, Leyla Tanlar yaşı gibi konularda bilgi vermiş oldu. Bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus APK içeriğimize göz atabilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın