Disney Plus İzleme Listesi Önerileri 2022

Disney Plus izleme listesine ne ekleyebilirim, Disney Plus izleme listesi, Disney Plus izleme listesine eklenmesi gereken filmler, Disney Plus ne izlesem şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz yardımcı olabilir. İzleme listesine eklenmesi gereken bir çok dizi ve film hakkında bu içeriğimizde sizlere bilgi vermiş olacağız.

14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’ye hızlı bir şekilde giriş yapan Disney+, kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşarak bir çok dizi / film severin ilk tercihi oldu. Dizi ve film özellikle çizgi film denilince akla ilk gelen şirketlerden bir tanesi olan Disney, Disney+ uygulaması için her kategoriden sınırsız içeriğe sahip. Disney+ uygulamasında yer alan izleme listesi özelliği de bulununca insanlar bu listeye hangi filmler ve dizileri ekleyeceği konusunda cevapsız kalıyor. Eğer Disney Plus izleme listesi yönetme, Disney Plus izleme listesi önerileri ve Disney Plus izlenmesi gereken filmler konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bu içeriğimiz sizlere detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Disney Plus İzleme Listesi Yönetme

Size önerilerimizi sunmadan önce izleme listenizi nasıl yönetebileceğinizi anlatalım.

Disney Plus İzleme Listesi Nerede

 • Web tarayıcısı: İzleme Listenize üst gezinme çubuğundan erişebilirsiniz
 • Mobil cihaz: İzleme Listenize ekranın sağ alt köşesindeki profil simgenize dokunarak erişebilirsiniz
 • TV’ye bağlı cihaz: İzleme Listenize sol kenar çubuğundan erişebilirsiniz

 Disney Plus İzleme Listesine Film Nasıl Eklenir

 • disneypluscom’u veya Disney+ uygulamasını açın
 • İzleme Listenize eklemek istediğiniz film, program veya diziyi seçin
 • Yapımın ana sayfasındaki artı (+) simgesini seçin
 • İlgili yapım İzleme Listenize eklendiğinde bir onay simgesi görüntülenir

Disney Plus İzleme Listesindekiler Nasıl Silinir

 • com’u veya Disney+ uygulamasını açın
 • İzleme Listenize gidin ve silmek istediğiniz yapımı seçin
 • Ya da doğrudan ismini aratabilirsiniz
 • Yapımın ana sayfasındaki onay simgesini seçin
 • İlgili yapım İzleme Listenizden silindiğinde onay simgesi artı (+) simgesine dönüşür

Bilgi: Disney+ uygulamasının algoritması siz izleme listenize neyi dahil ederseniz ona göre içerikleri size önerecektir. Yani siz bir aşk filmi veya drama filmi dahil ederseniz listenize Disney+ uygulaması da o içerikleri size ard ardına önerecektir. Bu yüzden izlediğiniz filmi izledikten sonra listenizden ‘’izlendi’’ olarak işaretleyiniz.

disney plus izleme listesi

Disney Plus İzleme Listesine Eklenecek Filmler

Disney Plus izleme listesine eklenmesi gereken film ve dizileri sizler için aşağıda paylaştık. Size uygun olan her filmi listenize dahil edebilir, filmleri ve dizileri hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler!

Soul – Disney Plus İzlenmesi Gereken Filmler

Soul, 2020 yapımı Pixar ve Disney’in iş birliği yaparak ortaya çıkarttığı bir yapımdır. New York’lu bir öğretmeni baz alan ve bu öğretmenin hayallerini gerçekleştirmesi yolunda nelerle uğraştığını, hayalini nasıl gerçekleştirdiği anlatan bir filmdir. Sıra dışı bir görsel anlatıma sahip olan film, yüreğinizi sıcacık yapar. Son yılların en iyi animasyon filmi olarak bilinmektedir.

disney plus soul

The Lion King – Disney Plus İzleme Listesi

1994 yapımı olan The Lion King, duygu yüklü bir hikayeye sahiptir. Çocuklar için oldukça başarılı bir animasyon filmi olan bu filmde Aslan Prens Simba ve babası yer alır. Aslan Prens Simba, hırçın ve gözünü hırs bürüyen amcasının hedefi halindedir.

Hamilton – Disney Plus İzlenecek Filmler

2020 yapımı Hamilton filmi, 2020 yılında ilk gösterime girdiğinde büyük bir ses getirmişti. Dünya’nın 4 bir yanından büyük bir beğeni alan film, Amerika’nın önde gelen kurucu babalarından birini ve ilk Hazine Bakanı Alexander Hamilton’un hikayesini baz alır.

Fantastik Mr. Fox – Disney Plus Animasyon Filmler

2009 yılında yayınlanan Fantastik Mr. Fox, sürrealizmi içerir. Stop – motion tekniğiyle üretilen film yıllar geçmesine rağmen halen zihinlerde yer edinir. Ailesini geçindirmek için çiftliklerden tavuk ve hindi çalan Mr. Fox’u çiftçiler yakalar. Hikaye ise burada başlar…

Black Is King – Disney Plus IMBD Puanı Yüksek Filmler

Beyonce bu hayatta gerçekten başarılı bir kadın… 2020 yılında ortaya çıkartılan yapım, Beyonce’in en iyisi diyebiliriz. Devasa bir koreografiye, inanılmaz bir görsel şölene ve muazzam kostümlere sahip olan film 85 dakikadır.

Toy Story – Disney Plus Çizgi Filmleri

Toy Story’i tek seferde izlemeniz imkanı yoktur. 1995 senesinden ilk yayınlanan filmi, 2019 yılına kadar sürdü. Toy Story’nin 1995, 1999, 2010 ve 2019 yıllarında yapılı olan filmleri bulunmaktadır. Toy Story serisi gerçekten inanılmazdır…

disney plus toy story

Star Wars Serisi – Disney Plus Star Wars İzle

Bu filmi her listeye dahil edin. Bir sefer değil, tekrar tekrar izleyin. Film listelerini bırakın, dizi listelerine kadar ekleyin. İlk seri 1977 yılında yayınlandı ve günümüze kadar bir çok farklı konu ve türde paylaşıldı. Sırasıyla tüm serileri izleyin ve bu macera dolu filmden büyük haz alın.

disney plus avatar

Avatar – Disney Plus Avatar İzle

Avatar filmini bilmeyen yoktur herhalde… Bilmeseniz de bilseniz de bu filmi tekrar tekrar izlemeniz gerekiyor. 2022 yılında filmin 2. Serisi gelmesi bekleniyor. Siz yeni seri gelene kadar bu seriyi izleyin ve bir hatırlatma yaşayın.

disney plus avatar

Iron Man – Disney Plus Iron Man İzle

Marvel denilince akla ilk gelen filmlerden bir tanesi de Iron Man’dir. Büyük bir sükse yapan film bugüne kadar milyonlarca kez izlenmiştir ve halen konuşulur. Marvel üretimi olan bir çok dizi ve film bulunmakta fakat bizler sizlere Iron Man’i mutlaka izlemenizi öneriyoruz. Bir tür kahraman filmi olan Iron Man filmi bugüne kadar yapılmış olan tüm kahraman filmlerinin ilk başında yer alır.

disney plus iron man

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte Disney Plus izleme listesi, Disney Plus izleme listesine eklenebilecek filmler, Disney Plus izleme listesine eklenmesi gereken filmler, Disney Plus izlenmesi gereken filmler, Disney Plus mutlaka izlenmesi gereken filmler, Disney Plus animasyon filmleri başlıklarında size bilgi vermiş olduk. Bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus Kore Dizileri veya Disney Plus anime dizileri adlı içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın