Disney Plus Paycell İndirimi 2024

Disney Plus Paycell indirimi, Disney Plus %50 indirim, Disney Plus ucuza satın alma, Disney Plus indirimli satın alma, Disney Plus cashback gibi konularda merakı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz yardımcı olacaktır. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney Plus ucuza nasıl satın alınır, Disney Plus Paycell indirimi gibi başlıklarda bilgi sahibi yapmış olacağız.

Disney+ uygulaması, 14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’ye giriş yaptı ve giriş yapmasının ardından çok kısa bir süre içerisinde inanılmaz kullanıcı sayısına ulaştı. Netflix gibi platformlara rakip olan Disney+ uygulaması içerisinde Disney’in kendi film ve dizilerini, Marvel yapımlarını, Pixar içeriklerini ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. National Geographic’den tutun eski ödüllü filmlere kadar bulabileceğiniz Disney Plus’un aylık ücreti 34,99 TL’dir. Yıllık ücretiyse 349,99 TL’dir. Fakat Disney Plus indirimli satın alma konusunda bazı yöntemler mevcuttur ve bu yöntemler kısa sürelidir. Eğer kısa süreli bu indirimleri kaçırmamak istiyorsanız Disney Plus Paycell İndirimi veya diğer adıyla Disney Plus %50 indirim fırsatından yararlanmak için aşağıdaki bilgileri okuyabilirsiniz.

disney plus paycell indirimi

Disney Plus Özellikleri

Disney Plus üyeliğine isterseniz aylık isterseniz yıllık olarak hiç fark etmeksizin üye olursanız aşağıdaki özelliklere sahip olursunuz. Birbirinden farklı bu özellikleri sizler için aşağıda listeledik!

Bilgi: Disney+’ya indirimsiz olarak kayıt olmak isterseniz Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 • Dilediğiniz içeriği indirebilirsiniz ve bu sayede çevrimdışı izleme yapabilirsiniz.
 • GroupWatch özelliğinden faydalanabilirsiniz. GroupWatch arkadaşlarınızla birlikte ortak izleme imkanı sunan bir özelliktir.
 • İzleme listeleri oluşturabilir ve izleyeceğiniz filmleri kayıt altına alabilirsiniz.
 • Otomatik oynatma özelliğinden faydalanarak bir sonraki diziyi veya filmi otomatik olarak oynatabilirsiniz.
 • IMAX formatından faydalanabilirsiniz ve devasa kalite ayarında dizileri ve filmleri izleyebilirsiniz.
 • Altyazıları kişiselleştirebilirsiniz.
 • PIN kodları oluşturarak Disney+ profilinize şifreler koyabilirsiniz.
 • Disney+’daki filmlerin silinen sahnelerini, kamera arkalarını Esktralar sayesinde izleyebilirsiniz.

Disney Plus İndirimli Nasıl Satın Alınır

Disney Plus’a indirimli bir şekilde sahip olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey vaktinde Paycell uygulamasını indirmek ve Paycell Kart üzerinden Disney+ uygulamasını satın almaktır. Disney+ uygulamasını satın aldığınız zaman Paycell Kart ödediğiniz ücretin %50’sini geri iade edecektir. Peki bundan nasıl faydalanabilirsiniz?

Disney+ uygulamasını satın alan tüm Paycell Kart kullanıcılarına ödedikleri ücretin %50’si anında iade ediliyor. Kampanyanın başlangıç ve bitiş tarihini sizlere aşağıda paylaştık. Kampanya başlangıç ve bitiş tarihini kaçırmadan bir an önce Disney+ uygulamasına sahip olun. Kampanya çok kısa bir süre sonra iptal olacak!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

16-05-2022 – 30-06-2022

Paycell Kart İle İndirimli Disney Plus Satın Almak

 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL DIJITAL’’ yazıp göndermesi ya da Paycell Uygulaması Fırsatlar bölümünde yer alan kampanya sayfasında yer alan katıl butonuna tıklaması gerekmektedir.
 • %50 hediye, 16 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Paycell Kart ile TV+, Netflix, Blutv, Exxen, Gain, Disney+, Amazon Prime, Youtube Premium, Bein Connect, S Sport+, Mubi, Fizy, Spotify, Youtube Music ve Deezer’da üyelik yapılması ya da mevcut üyelik bedelinin Paycell Kart ile ödenmesi durumunda kazanılacaktır.
 • Kampanya döneminde yapılan ilk harcama dikkate alınacaktır.
 • %50 Hediye 01 – 07 Temmuz 2022 tarihleri arasında Paycell Kart’a yüklenecektir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde en fazla 30 TL ödül yüklemesi yapılacaktır.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurmave değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya ilişkin tüm detayları Paycell internet sitesinden daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda diğer Disney Plus Cashback veya Disney Plus indirimlerinden faydalanmak isterseniz Disney Plus Cashback adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Disney Plus Paycell İndirimi 2024” üzerine bir yorum
Yorum yapın