Disney Plus Cashback İndirimli Fiyat 2024

Disney Plus cashback arayan veya Disney Plus indirimli fiyat arayan ziyaretçilerimiz için bu içeriğimiz yardımcı olabilir. Disney Plus artık resmen Türkiye’de! Oldukça görkemli bir gala ile yayın hayatına start veren platformun çok uzun süredir konuşulan pek çok yayınla, seyircisinin merakını giderdiğini de söylemek yanlış olmayacaktır. Yayın hayatına yaptığı ses getiren girişin ardından kullanıcılar daha ekonomik bir şekilde abone olmak için Disney Plus Cashback yöntemlerini araştırmaya başladı. Peki hangi yöntemler tercih edilebilir? Cashback nedir? Bu soruların cevaplarını birlikte araştıralım istedik.k k

disney plus cashback

Cashback Nedir?

Çoğunlukla online olarak abonelik alırken ödeme platformlarının müşteri sadakatini sağlamak amacıyla geliştirdikleri bir geri ödeme yöntemidir. Cashback sayesinde yaptığınız ödeme tutarının belli bir oranda size geri iadesinin yapılması mümkündür. Bunu şu şekilde özetleyebiliriz. Diyelim ki A platformunun kartı üzerinden Disney Plus aylık abone satın aldınız. Bunun karşılığında o platform size 10 TL’lik iade yapar. Bu sisteme cashback denmektedir. Şu an için hali hazırda Ozan SuperApp Cashback kampanyaları arasında Disney Plus Cashback seçeneği ön plana çıkar. Yakın bir gelecekte de Papara Cashback seçeneğinin değerlendirildiğini biliyoruz.

Disney Plus Nedir?

Online olarak belgesel, film ve dizileri izleme imkanı bulabileceğiniz yeni nesil bir platformdur. Haliyle bu platform Disney tarafından desteklendiği için Disney’in arşivinde bulunan ve sadece Disney’e ait telif hakları ile korunan pek çok esere de ulaşmak mümkün olmaktadır. Aynı zamanda yaptıkları anlaşmalar gereği, Pixar, Marvel, Star Wars gibi ürünlerin eserlerine de ulaşmak mümkün olmaktadır.

Disney Plus pek çok Türk yapımı eseri de yayınlamak için anlaşmalarını tamamladı. Bunlar dışında popüler isimlerin dizilerini de uzunca bir süre daha yayınlayacağa benziyor. Şimdilik bu konuda bir netlik olmasa da TRT’nin arşivi ile ilgili çalışmalarında sürdüğü bilinenler arasında yer almaktadır. Bu sebeple şimdilik ön plana çıkan ayrıcalıklarını bir kenara bırakacak olursak, orta – uzun vadede Disney’in çok daha kalabalık bir izleyici kitlesine ulaşacağını ön görmek çok da yanlış olmayacaktır.

Disney Plus Ödeme Yöntemleri

Uluslararası ödeme yöntemleri arasında pek çok farklı seçenek yer alıyor olsa da, Türkiye için sadece çevrim içi ödeme yöntemleri ve kredi kartı ile ödeme yapmak mümkündür. Visa ve Master Card ile rahatlıkla ödeme yapılabilir. Tüm bu seçenekler bir araya getirdiğimizde online ödeme kanallarını kullanarak son derece hızlı bir şekilde ödeme yapmak mümkün olmaktadır.

Üstelik Disney Plus ile ödeme yapmak sonrasında eğer beğenmezseniz ücretinizi geri almanız da son derece basit olmaktadır. Diğer platformlarda ücret iadesi almak istediğinizde çok detaylı bir prosedürü geçmeniz gerekirken Disney Plus ücret iadesi için birkaç tık yeterli olmaktadır. Yalnız ücret iadesinin takip eden ay için yapılacağını da unutmamak gerekmektedir. Aksi takdirde üyeliğinizi bir süre daha kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Disney Plus’ın resmi internet sitesinde ödeme fiyatlarına dair çok daha detaylı tüm bilgiler yer alıyor. İsterseniz Disney+’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Plus Cashback

Şu an için hali hazırda Disney Plus Cashback yapan bir şirket yok gibi görünüyor. Biraz öncede altını çizdiğimiz üzere Ozan SuperApp ile cashback kampanyasının başlayacağı duyurulmuş ama şu an orada da bir netlik bulunmuyor. Bu sebeple söz konusu olan Disney Plus Cashback seçeneği olduğunda aralıklarla bu adresi takip etmeniz yerinde bir karar olacaktır.

Disney Plus Cashback: Ozanla Uygulaması 15 TL’e Disney+

Papara benzeri olan Ozan adlı uygulamada şu anda Disney+ uygulaması için cashback programı bulunmaktadır. Ozan SuperApp’i telefonunuza indirebilir ve Disney+ cashback programından faydalanabilirsiniz. Aylık üyeliği 34,99 TL’e satın alıyorsunuz ve Ozan uygulaması size 15 TL’i geri iade ediyor. Yani hemen hemen yarı yarıya fiyat inmiş oluyor.

Ozan uygulamasının cashback programına katılmak için tıklayın.

Disney Plus Paycell İndirimi %50 Bedava

DİKKAT DİKKAT: Disney Plus’u %50 daha fazla indirimle satın almak isterseniz Turkcell Paycell uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Paycell’in çok kısa süreli olarak yaptığı bu %50 indirim fırsatını kaçırmayın. Nasıl satın alacağınızı sizlere bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus Paycell İndirimi(Tıklayın) adlı içeriğimizde anlatık.

Disney Plus Papara Cashback

Türkiye’deki bulunan dijital platformlarda CashBack akıllara geldiğinde öncelikle Papara ilk olarak anılan firmadır. Uzun süredir bu işlemleri oldukça profesyonel bir şekilde yürütüyor olmaları da Papara’yı bir adım daha öne çıkarır. Şu an için Disney Plus  ile Papara arasında bir cashback anlaşması yok gibi görünüyor. İlerleyen günlerde ne olacağı ise henüz netlik kazanmış değil. Bir güncelleme olması durumunda buradan sizinle paylaşacağız.

Bir PaPara kullanıcısı Papara’ya Disney+’nın dahil edilmesini ve cashback ile satın alınmasını söylemiş. Yani fikrini belirterek Papara’ya bu durumu iletmiş. Papara ilerleyen günlerde Disney+’yı Cashback programına dahil edebilirsiniz.

Disney Plus İndirimli Fiyat

Hali hazırda Disney Plus ile ilgili güncel bir indirimli tarife bulunmamaktadır. Henüz piyasaya çıkmadan önce indirimli bir tarife ve indirim kodu dağıtımı yapılmıştı. Yalnız o kodların da son kullanma tarihi geçtiği için şu an için ulaşılabilir olsa da bir anlamı olmayacaktır. Başka bir deyişle Disney Plus için bu yazının kaleme alındığı tarih itibariyle indirimli bir fiyatlandırma yapılmadığını belirtmek isteriz.

Yalnız aylık tarife ile ödeme yapmak yerine siz de yıllık tarife olacak şekilde ödeme yaparsanız iki aylık ücreti ödememiş olursunuz. Yine aralıklarla Disney Plus ile ilgili indirim ve diğer seçenekler olduğunda da adresimizden gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney Plus cashback, Disney Plus indirimli fiyat ve Disney Plus Papara cashback konusunda bilgi paylaşmış olduk. Bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus APK yazımıza göz atabilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın