Disney Plus Sevgiliyle İzlenebilecek Filmler 2024

Disney Plus sevgiliyle izlenebilecek filmler, Disney Plus sevgiliyle izlenmesi gereken filmler konusunda yardıma ihtiyacı olan bu içeriğimiz sizlere devasa bir sevgiliyle izlenmesi gereken filmleri ve sevgiliyle mutlaka izlenmesi gereken filmler konusunda yardımcı olacaktır. Disney+’ya şimdi üye olarak tüm aşk filmlerini, drama ve sevgili filmlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Patlamış mısır, sevgilin ve Disney+ daha ne istiyorsun ki? Disney+ sayesinde sevgilinle aşk gününün şerefine muhteşem filmler izlemeye başlayabilirsiniz. Sizler için Disney Plus’da sevgilinizle birlikte izleyebileceğiniz 11 romantik filmi aşağıda paylaşıyoruz.

Bilgi: Disney Plus firması sevgiliyle izlenecek filmler konusunda arayışınızı anlıyoruz fakat Disney+ üyeliği olmadan hiçbir filmi veya diziyi izleyemezsiniz. O yüzden Disney+ üyeliği satın almanız gerekir. Disney+ üyeliği satın almak için Disney Plus’ın resmi internet sitesini ziyaret edin.

disney plus sevgiliyle izlenebilecek filmler

Disney+ Sevgiliyle İzlenecek Filmler

Tangled

Rapunzel macerasına ne dersiniz? Yürek ısıtan bir macerayla serseri hırsız Flynn Ryder’ın 70 fitlik yükseklikteki kulesinde saklı olan Rapunzel macerası sizi büyüleyecektir. Tangled, eğlenceli bir aksiyon filmi olmakla birlikte unutulmaz karakterlere sahiptir. Mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Ebeveyn Tuzağı (The Parent Tap – 1998)

Bu film aşk bambaşka bir hale geliyor ve aşk, romantik aşkın ötesine kadar gidiyor. Ebeveyn Tuzağı adlı filmde Annie ve Hallie arasında inanılmaz bir bağ vardır. Camp Walden’da ilk kez karşılaşırlar ve annelerini, babalarıyla yeniden barıştırmak için inanılmaz bir komplo kurarlar. Ebeveyn Tuzağı filmi size harika bir zaman geçirtecektir.

Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti

Korsan denilince akla ilk gelen her zaman için Kaptan Jack Sparrow’dur. Hayal edildiğinde akla ilk gelen kahramanlardan bir tanesi olan Kaptan Jack Sparrow’ın bir aşkı var… Kaptan Barbossa, Swann’ı kaçırır ve Sparrow tehlikeli görevin peşine düşer.

Külkedisi

İlk olarak 1950 yılında yayınlanan Külkedisi filmi fakirlikten zenginliğe uzanan bir aşk hikayesini anlatır. Kötü bir üvey anneyi içeren ve aynı zamanda kötü üvey kız kardeşleri içeren Külkedisi filminde Külkedisi bir hizmetçidir. Yetim bir kızın hayat hikayesini anlatan filimde Cinderella baş role geçer. Bir baloda güzel bir araba ve elbise sahibi olan Cinderalla, tüm herkesi büyüler. Bu filmi sevgilinizle beraber izlemeniz size kalbinizde yeni bir dilek tutulması yaşatabilir.

Aristokediler

Sevgilinizle beraber Paris’e gidemiyor olabilirsiniz fakat Aristokediler sizi Paris’e götürebilir.  Macera dolu filmde sokak kedisi Thomas O’Malley kilit noktadır.

Güzel Ve Çirkin

Eski bir masal üzerine kurulu olan Güzel ve Çirkin filminde Belle, babasını bir canavarın elinden kurtarmaya çalışır. Canavar, Belle’ye birisini sevmenin ne kadar zor olduğunu ve ne kadar cesurca olduğunu gösterir. Güçlü şarkılarla birleşen film büyüleyici bir hikayeye sahiptir. Disney+’nın Yılın En İyi filmi dalında Oscar adaylığı kazanmıştır. Bu ödüle layık görülen ilk animasyon filmi de Güzel ve Çirkin filmidir.

Wall – E

Çöplerle kaplı olan bir gezegende çöp toplayan bir robot hayal edin. İşte o film, bu film!  Wall – E, Galakside EVE adında diğer bir robotla tanışır ve onu takip ederek macerasını bulur.

High School Musical

Troy ve Gabriella bir araya geldiğinde filmdeki müziği seslendirmeye başladıklarında aslında her şeyin orada başladığını anlarsınız. Gizli tutkuların peşinden giden ve dahiyane bir okul dizisi olan High School Musical, sevgilinizle izlenebilecek ideal bir filmdir.

Tuck Everlasting

Macera fantezisi arayanlar için güzel bir filmdir. Her ne kadar macera dolu bir film olsa da romantik tuhaf bir film olduğu da bilinmektedir. Film, ölümsüzlük sırrını içerir.

Galaksinin Koruyucuları

2014 yılının en çok izlenen filmlerinden bir tanesi olan Galaksinin Koruyucuları, içten bir hikayeye sahiptir. Film izleyicileri her türlü bu filmde eğlenecektir.

Camp Rock

Bir grup genç sanatçıyı barındıran film, Camp Rock sevgiliyle izlenmesi gereken filmlerden bir tanesidir.

İçeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney Plus sevgiliyle izlenmesi gereken filmleri, Disney Plus sevgiliyle izlenebilecek filmleri, Disney Plus sevgiliyle film izlemek başlıklarında yardımcı oldu. Bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus Lise dizileri adlı içeriğimizi okumayı unutmayın.

1/5 - 2 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın