Eryaman YHT Garı Nerede Nasıl Gidilir?

Eryaman YHT seferleriyle alakalı olarak bilgiye ihtiyacınız varsa bu içerikle bilgi ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Eryaman YHT hattına nasıl gidilir? Eryaman YHT nerede? Şeklinde merak edilen bir çok soruya bu içeriğimizde detaylı bir şekilde cevap vermiş olduk.

Ankara hızlı tren garı olarak bilinen Eryaman YHT hattına ulaşabilmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracı olduğu görülmektedir. Aşağıda paylaştığımız ulaşım araçları ve yer tarifi sayesinde Ankara tren garına sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Eryaman Hızlı Tren Garı Nerede

Eryaman yüksek hızlı tren istasyonu şu anda Etiler, 06796 Etimesgut/Ankara adresi üzerinden aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Eryaman Tren Garı Nasıl Gidilir

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunan Eryaman tren garı, YHT olarak hizmet vermektedir. Yani Eryaman tren garından yüksek hızlı trenler ile ulaşım ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Eryaman hızlı tren garına ulaşım araçları nelerdir? Merak ediyorsanız aşağıda sizler için paylaştık.

Etimesgut tren istasyonu yani Eryaman tren garına otobüs ile gitmek isterseniz aşağıdaki numaralı otobüslere binmeniz yeterli olacaktır. Bu otobüsler sizleri direk olarak Eryaman YHT garında indirecektir.

Eryaman YHT Otobüs Seferleri

507Plevne Mahallesi-Ümitköy Metro Istasyonu
511Sincan-Ümitköy Metro Istasyonu
523Sincan-Polatli 2. Cad.-Sihhiye
524Sincan-Polatli 2. Cadde-Ümitköy Metro Istasyonu
611Sincan-Saraycık Toki-Ümitköy Metro İstasyonu
507-1Plevne Mah.-Ümitköy Metro Istasyonu
507-2Fatih-Plevne Mah-Ümitköy Metro Ist.
513-2Beşevler-Sincan
523-6Sincan-Polatlı 2. Cd.-Sıhhiye
513-1Sincan-Beşevler
505Sincan-M.Aksoy Sk.-Sihhiye (1.Hat)
510Sincan-Sihhiye
551Sincan-Merkez-Eryaman 1-2 Metro
508-1Sincan-115.Sk.-Ahi Mesud Bulvarı-Sıhhiye
510-1SİNCAN-SIHHİYE
510-6Sincan-Sıhhiye
532Elvankent
533Elvankent-Istanbul Yolu-Sıhhiye
552Elvankent-Eryaman 1-2 Metro
561Etimesgut-Elvankent-Sincan-Fatih-Eryaman

Eryaman hızlı tren garını kullanarak isterseniz İstanbul’a isterseniz Eskişehir’e ve Türkiye’nin bir çok iline yüksek hızlı trenler aracılığıyla uygun fiyatlara zamandan tasarruf ederek gidebilirsiniz.

Eryaman YHT En Yakın Otobüs Durakları
50694 – Yht Eryaman Garı2 dk yürüme
50674 – Yht Eryaman Garı3 dk yürüme
51564 – Çevre Yolu Girişi6 dk yürüme
50685 – Ahi Elvan Caddesi7 dk yürüme
50695 – Ahi Elvan Caddesi7 dk yürüme
53066 – 1937.Cadde11 dk yürüme
50676 – Gani Cami14 dk yürüme

Eryaman YHT İletişim

Eryaman YHT tren garının bilinen iletişim numarası 444 8 233’tür. Bu telefon aracılığıyla Eryaman tren garına ulaşabilir ve seferler hakkında bir çok detaylı bilgiyi ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Ankara Eskişehir Hızlı Tren Kaç Saat

Ankara Eskişehir hızlı tren kaç saat şeklinde merakı olan ziyaretçilerimizin meraklarını giderebilmek amacıyla bu başlıkta cevap vereceğiz. Ankara ile Eskişehir arasında her gün çok fazla sefer düzenlenmekte ve sabah saatlerinde başlayan seferler akşam saatlerinde sona ermektedir. Ankara Eskişehir hızlı tren kaç saat sürüyor diyorsanız Ankara Eskişehir arası hızlı tren 1 saat 25 dakika sürmektedir. Yani toplamda 85 dakika sürüyor.

Ankara Eskişehir Hızlı Tren Fiyatları 2022

Ankara Eskişehir hızlı tren fiyatları sürekli olarak güncellenmektedir fakat ortalama olarak fiyat 50 TL ile 80 TL arasındadır. 1.5 saat süren yolculuk fiyatı daha öncesinde 43,5 TL iken 2022 yılında 52,5 TL oldu.

Eryaman YHT Garı Youtube Tanıtım Videoları

Eryaman YHT Garı hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmeniz amacıyla sizlere bir kaç Youtube videosu sunmak istiyoruz.

İçeriğimizin sonuna geldik. Umarız bu içeriğimizle birlikte sizlerde Eryaman YHT garı nasıl gidilir? Merakınızı gidermişsinizdir. İsterseniz diğer bir içeriğimiz olan Ankara Millet Bahçesi nasıl gidilir? adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Eryaman YHT Garı Nerede Nasıl Gidilir?
Eryaman YHT Garı Nerede Nasıl Gidilir?
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın