Esenyurt Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Esenyurt Anadolu Lisesi Nerede, Esenyurt Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Esenyurt Anadolu Lisesi Nerede

Esenyurt Anadolu Lisesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Fatih Mah, Bahçe Yolu Cd. No:15, 34510 Esenyurt/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Esenyurt Anadolu Lisesi nasıl gidilir, Esenyurt Anadolu Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Esenyurt Anadolu Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

ES1 Esenyurt Belediyesi
142B Tüyap / Yenıbosna Metro Yönü
142A Boğazköy Son Durak / Son Durak Yönü
142ES İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü
142T Kanuni Sultan Süleyman
142 Bahçeşehir Merkez
142E Esenyurt Kiptaş 4.Etap
144A Heybetli Sokak
146 Bakırköy / Incırlı Yönü
147 Şahintepesi
76D Bahçeşehir / Son Durak Yönü
HS2
146BA

Esenyurt Anadolu Lisesi İletişim

Telefon: (0212) 596 12 65

Esenyurt Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın